Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Inglite ja amatsoonidega näitust avamas Inglite ja amatsoonidega näitust 14. mai õhtul avas Naiskodukaitse Rapla ringkond Rapla Kultuurikeskuse Rütmani galeriis fotonäituse Naiskodukaitse 2012. aasta fotokonkursi „Meie, naised“ võidutööde näituse. Olete oodatud külastama! ← Eelmine Kaius peeti taas talguid Järgmine → Rapla jaoskonna esimesed kärajad möödusid käratult Inglite ja amatsoonidega näitust avamas

Inglite ja amatsoonidega näitust avamas

Nele Pernits 15. mail 2013

14. mai õhtul avas Naiskodukaitse Rapla ringkond Rapla Kultuurikeskuse Rütmani galeriis fotonäituse Naiskodukaitse 2012. aasta fotokonkursi „Meie, naised“ võidutööde näituse.

Inglite ja amatsoonidega näitust avamas
Foto: Eli Sukles

„Me oleme inglid ja amatsoonid, kaunid liblikad ja külmad kivid, vahel visamast visamad, vahel haprad kui esimene jää. Meis on päikest ja kõue, tormi ja kosutavat vihma, meis on kõike. Jah, me näägutame vahel palju ja mõnikord jookseme nuttes minema, aga samas oleme me armastatud emad, naised, tütred ja õed. Me oleme parimad sõbrad ja suurimad vaenlased. Me saame kõigega hakkama - me kasvatame lapsi, mehi ja loomi, õpime, töötame, hoiame kodu ja teeme näputööd, spordime, käime laulukooris ja omame igaüks veel üsna mitut hobi. Nii sarnased ja ometi erinevad ning uhked selle üle, kes me oleme. Me kõik räägime oma lugu. Meie, naised.“ Just nii kõlas Rapla ringkonna korraldatud Naiskodukaitse 2012. aasta fotokonkursi „Meie, naised“ iseloomustus. Just nüüd, kui fotosid saab saata juba Naiskodukaitse uuele fotokonkursile „Eestimaa elab“ oli eriti sobiv aeg panna eelmise aasta fotokonkursi auhinnatud fotod näitusele välja.

Ent alustada ei saa siiski inglitest ja amatsoonidest, vaid alustuseks tuleb rääkida vapratest meestest. Õhtul enne avamist näituse galeriisse üles panemisel jäi naiskodukaitsjate osaks ainult noogutamine ja kinnitamine, et jah ilus on, sest kogu lae all turnimise, nööridega mässamise ja tõsta-veel-natuke-paremat-nurka töö tegid ära Kaitseliidu Rapla maleva pealik major Meelis Pernits ja Rapla Kultuurimaja töötaja Kalju Visnu. Täname südamest! Hilisel õhtutunnil galeriist lahkudes nentisime, et näitus näeb üles panduna veel hulga ilusam välja, kui me ette kujutasime.

Inglite ja amatsoonidega näitust avamas
Foto: Eli Sukles

14. mail kogunes fotonäituse avamisele keha hulgake amatsoone ja ingleid ehk siis kohal viibisid naiskodukaitsjad, nende lapsed ja kultuurimaja juhataja. Ehk siis ainult meie, naised, ning ei ainsatki meeshinge. Oli hubane ja mõnus õhkkond. Allakirjutanu rääkis toimunud fotokonkursist ja igast üksikust fotost eraldi. Ja siis lugesime me luuletusi. Jälle. Ja mõte, et haarame ka kõik külalised isamaalisesse luulepõimikusse, toimis jälle. Sõna sai ka kultuurimaja juhataja, kes tänas naiskodukaitsjaid näituse eest ja lisas väga positiivsena, et selles galeriis pole tema mäletamist mööda veel kunagi külalisi näituse avamisse kaasa haaratud.

Õhtu jätkus kiire kosutava joogisõõmu ja väikese suupistega samal ajal näituse teemadel juteldes. Üsna pea kiirustasid naiskodukaitsjad juba edasi Rapla jaoskonna korraldatatavale piknikule. Fotonäitus jääb Rapla Kultuurimaja Rütmani galeriis avatuks juuni alguseni. Olete oodatud külastama!

FastLion CMS

Inglite ja amatsoonidega näitust

Inglite ja amatsoonidega näitust

Foto: Eli Sukles „Me oleme inglid ja amatsoonid, kaunid liblikad ja külmad kivid, vahel visamast visamad, vahel haprad kui esimene jää Meis on päikest ja kõue, tormi ja kosutavat vihma, meis on kõike 14. mai õhtul avas Naiskodukaitse Rapla ringkond Rapla Kultuurikeskuse Rütmani galeriis fotonäituse Naiskodukaitse 2012. aasta fotokonkursi „Meie, naised“ võidutööde näituse.

Inglite ja amatsoonidega näitust avamas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse