Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaie Kõrb ja Ivan Julm on kui siga ja kägu Kaie Kõrb ja Ivan Käisime Märjamaa naiskodukaitsjatega jälle mälumängul nagu iga kuu esimesel teisipäeval. Tavaline ootusärevus sees, asusime küsimustele vastama. ← Eelmine Tõhusad tellised ja põrutavad pusled Järgmine → Helkur, mullivann ja kommisadu Kaie Kõrb ja Ivan Julm on kui siga ja kägu

Kaie Kõrb ja Ivan Julm on kui siga ja kägu

Nele Pernits 5. nov. 2015

Käisime Märjamaa naiskodukaitsjatega jälle mälumängul nagu iga kuu esimesel teisipäeval. Tavaline ootusärevus sees, asusime küsimustele vastama.

Üldiselt oli peaaegu nagu ikka, et mõnda asja teadsime kindlalt, mõned püüdsime välja mõelda ja mõned vastused huupi panna. Taas oli palju meile just mitte väga meelt mööda Venemaa küsimusi. Aga noh, mis seal ikka, vaenlast peab tundma ja kõik teeb ju targemaks.

Kaie Kõrb ja Ivan Julm on kui siga ja kägu
Ivan IV ehk Ivan Julm Viktor Vasnetsovi maalil (1897). Foto Vikipediast.

 

Näiteks teadsime me, et Sputnik 2-ga läks kosmosesse Laika ning et Oru Pearu ja Mäe Andres kemplesid kraavi pärast. Loomulikult panime mitmete asjadega napilt mööda ka. Seekord oli naiste loogikaga midagi valesti, sest tavaliselt viib see meid kui mitte tõeni, siis selle lähedale või loogiliselt järgmise vastuseni, aga mitte sel korral. Kas te kujutate näiteks ette, et küsimusele, mille vastuseks on Ivan IV Julm, märkisime meie vastuseks Kaie Kõrb. Enam suuremat erinevust kahe inimese vahel ilmselt olla ei saa. Nende kohta võib küll öelda, et nagu siga ja kägu, nagu öö ja päev. Jätan teile siinkohal mõtlemiseks, et, mis võis olla küsimus, aga annan ka vihje, et see ei olnud „Kes on pildil?“ küsimus.

Igatahes, kui me Varem mõtlesime, et tuleb hakata lugema olümpiaraamatuid, siis nüüd on mul tugev kihk Venemaa ajaloo kallale asuda, sest kõik Vladimirid, Nikolaid ja Elenad on üks üsna tume maa. Aga eks me areneme ja võib-olla ei vea järgmisel korral ka loogika ka alt.

Mälumängimiseni!

PS! Kas teie teate, mis aastal valiti rukkilill Eesti rahvuslilleks? Mis on kõige sagedasem loits, mida igapäevaelus tarvitame?

Kaie Kõrb oma ilus ja hiilguses.

FastLion CMS

Kaie Kõrb ja Ivan

Kaie Kõrb ja Ivan

Üldiselt oli peaaegu nagu ikka, et mõnda asja teadsime kindlalt, mõned püüdsime välja mõelda ja mõned vastused huupi panna Taas oli palju meile just mitte väga meelt mööda Venemaa küsimusi Käisime Märjamaa naiskodukaitsjatega jälle mälumängul nagu iga kuu esimesel teisipäeval. Tavaline ootusärevus sees, asusime küsimustele vastama.

Kaie Kõrb ja Ivan Julm on kui siga ja kägu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse