Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kahaneva kuu rituaal Kahaneva kuu rituaal 17. novembril korraldasid Alutaguse ringkonna Jõhvi jsk naised motivatsiooniürituse, mille raames kohtuti Eesti Selgeltnägijate tuleproovi võitja ¹amaan Anuga (Anu Pahka). aastapäeva Järgmine → Sõdurioskuste baasväljaõpe sai läbitud Kahaneva kuu rituaal

Kahaneva kuu rituaal

Heli Lebedeva 17. nov. 2017


17. novembril korraldasid Alutaguse ringkonna Jõhvi jsk naised motivatsiooniürituse, mille raames kohtuti Eesti Selgeltnägijate tuleproovi võitja ¹amaan Anuga (Anu Pahka).

Kahaneva kuu rituaal

Paljud teavad, et šamaan Anu on pärit Ida-Virumaalt ja ka Kaitseliiduga on tal seos. Nimelt loodi Ida-Virumaal taas Naiskodukaitse 1992. aastal, kui Kaitseliidu Viru maleva Ida-Viru lipkonda võeti tööle Anu Pahka, kellest sai kohaliku Naiskodukaitse esinaine.  

 

Kohtumist Anuga oodati kaua - juba kevadest, kuid kohtumine sai toimuma alles nüüd - novembrikuisel sügisõhtul.

Kuna käes oli kahaneva kuu periood – viis Anu läbi kahaneva kuu rituaali-mille käigus sai lahti öelda kõigest halvast, mis hingel ja südames;  samas kaitsta end halva ja negatiivse energia eest ning soovida tulevikuks jõukust ja rikkust. Õhtu lõppedes sai enne kojuminekut juua tassike teed ja soovi korral  küsida kõike, mis hingel ning südames.

 

FastLion CMS

Kahaneva kuu rituaal

Kahaneva kuu rituaal

Paljud teavad, et šamaan Anu on pärit Ida-Virumaalt ja ka Kaitseliiduga on tal seos Nimelt loodi Ida-Virumaal taas Naiskodukaitse 1992 17. novembril korraldasid Alutaguse ringkonna Jõhvi jsk naised motivatsiooniürituse, mille raames kohtuti Eesti Selgeltnägijate tuleproovi võitja ¹amaan Anuga (Anu Pahka).

Kahaneva kuu rituaal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse