Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Järva-Jaani jaoskonda asus juhtima Tene Metsma Järva-Jaani jaoskonda asus juhtima 9. märtsil toimus naiskodukaitse Järva-Jaani jaoskonna esimene üldkoosolek. Jaoskond on Järva ringkonna kõige uuem, arvult viies jaoskond. Selle etteotsa valiti Tene Metsma. Esimeseks suuremaks proovikiviks on värskele jaoskonnale kaasa lüüa suvel toimuva Järvamaa maakaitsepäeva korralduses, mis toimub tänavu just Järva-Jaanis. ← Eelmine Järva ringkond sai juhatusse uued liikmed Järgmine → Naiskodukaitset ja Kaitseliitu tutvustav laager vanematele noortele kotkastele ja kodutütardele Järva-Jaani jaoskonda asus juhtima Tene Metsma

Järva-Jaani jaoskonda asus juhtima Tene Metsma

Maarit Nõmm 10. märtsil 2023

9. märtsil toimus naiskodukaitse Järva-Jaani jaoskonna esimene üldkoosolek. Jaoskond on Järva ringkonna kõige uuem, arvult viies jaoskond. Selle etteotsa valiti Tene Metsma. Esimeseks suuremaks proovikiviks on värskele jaoskonnale kaasa lüüa suvel toimuva Järvamaa maakaitsepäeva korralduses, mis toimub tänavu just Järva-Jaanis.

Järva-Jaani jaoskonda asus juhtima Tene Metsma
Foto: Urmas Glase

Jaoskonna esinaiseks valitud Metsma lausus, et nii pika ajalooga jaoskonna taasasutamine on suur au ning see on toonud ka palju elevust. "Meie üllas eesmärk on oma kodukandis koos toimetada. Loodame, et saame kõigiga õlg õla kõrval ja rõõmsas meeles ühise eesmärgi nimel koostööd teha," ütles Metsma.

 

Jaoskonna aseesinaiseks valiti Kristine Rosin ning juhatuse liikmeteks Janika Nukke, Kristel Jätsa ja Kaja Vahesaar.

 

Järva-Jaani jaoskond taasasutati tänavu veebruaris. Sinna kuulub 13 tegevliiget, lisaks üks toetajaliige.

FastLion CMS

Järva-Jaani jaoskonda asus juhtima

Järva-Jaani jaoskonda asus juhtima

Foto: Urmas Glase Jaoskonna esinaiseks valitud Metsma lausus, et nii pika ajalooga jaoskonna taasasutamine on suur au ning see on toonud ka palju elevust "Meie üllas eesmärk on oma kodukandis koos toimetada 9. märtsil toimus naiskodukaitse Järva-Jaani jaoskonna esimene üldkoosolek. Jaoskond on Järva ringkonna kõige uuem, arvult viies jaoskond. Selle etteotsa valiti Tene Metsma. Esimeseks suuremaks proovikiviks on värskele jaoskonnale kaasa lüüa suvel toimuva Järvamaa maakaitsepäeva korralduses, mis toimub tänavu just Järva-Jaanis.

Järva-Jaani jaoskonda asus juhtima Tene Metsma

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse