Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Homme hilisõhtul algab Järvamaal Naiskodukaitse koormusmatk Homme hilisõhtul algab Järvamaal 18. -20. maini toimub Järvamaal 22. Naiskodukaitse koormusmatk, kus kontrollitakse võistkondade võimet täita neile antud ülesandeid ning testitakse füüsilist vastupidavust ja Naiskodukaitse baasväljaõppel omandatud oskusi. ← Eelmine Kaitseminister tänas kriisiäpi loojaid Järgmine → ​Rapla naised võitsid koormusmatka Homme hilisõhtul algab Järvamaal Naiskodukaitse koormusmatk

Homme hilisõhtul algab Järvamaal Naiskodukaitse koormusmatk

17. mail 2018

18.-20. maini toimub Järvamaal 22. Naiskodukaitse koormusmatk, kus kontrollitakse võistkondade võimet täita neile antud ülesandeid ning testitakse füüsilist vastupidavust ja Naiskodukaitse baasväljaõppel omandatud oskusi.

Homme hilisõhtul algab Järvamaal Naiskodukaitse koormusmatk

Naiskodukaitse esinaise Airi Toominga sõnul seisnebki koormusmatka väärtus selles, et see annab võimaluse väljaõppes omandatud teadmisi ja oskusi rakendada ekstreemsetest tingimustes. „See loob osalejatele võimaluse tunnetada oma piire ning kogeda, et tegelikult suudetakse palju enam kui esialgu arvatakse,“ ütles Tooming.

 

Võistlusmatka kogupikkus on linnulennult 42 km. Neljaliikmelised võistkonnad peavad liikuma maastikul varjatult ning läbima kontrollpunkte, kus tuleb lahendada mitmesuguseid ülesandeid. Seejuures peavad võistkonnad kogu matka jooksul hakkama saama stardist kaasa võetud vahenditega ja liikuma ilma igasuguse kõrvalise abita.

 

„Arvan, et iga naiskodukaitsja, kes osaleb Naiskodukaitse koormusmatkal, on kangelane. See on suur pingutus nii vaimselt kui füüsiliselt. Tundide viisi võimete piiril tegutsemine on tõsiseks väljakutseks ka kogenud naiskodukaitsjale,“ ütles Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming.

 

Võistluse korraldaja ja läbiviija on sel aastal Naiskodukaitse Järva ringkond koostöös Kaitseliidu Järva maleva, Kodutütarde Järva ringkonna, Noorte Kotkaste Järva maleva, Päästeameti, Politsei- ja Piirivalveameti Lääne prefektuuri, Väike-Maarja Päästekolledži päästekooli, Vanglateenistuse ja Järva vallavalitsusega.

FastLion CMS

Homme hilisõhtul algab Järvamaal

Homme hilisõhtul algab Järvamaal

Naiskodukaitse esinaise Airi Toominga sõnul seisnebki koormusmatka väärtus selles, et see annab võimaluse väljaõppes omandatud teadmisi ja oskusi rakendada ekstreemsetest tingimustes „See loob osalejatele võimaluse tunnetada oma piire ning kogeda, et tegelikult suudetakse palju enam kui esialgu arvatakse ,“ ütles Tooming 18.-20. maini toimub Järvamaal 22. Naiskodukaitse koormusmatk, kus kontrollitakse võistkondade võimet täita neile antud ülesandeid ning testitakse füüsilist vastupidavust ja Naiskodukaitse baasväljaõppel omandatud oskusi.

Homme hilisõhtul algab Järvamaal Naiskodukaitse koormusmatk

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse