Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
​Rapla naised võitsid koormusmatka ​Rapla naised võitsid koormusmatka 18. -20. maini toimunud Naiskodukaitse koormusmatka võitis Rapla II võistkond koosseisus Marju Prosin, Triin Tähtla, Liilia Kesküla, Aivi Tarvis. Teise koha saavutas Võrumaa ning kolmanda koha Tartu II võistkond. Foto: Taive Saar ← Eelmine Homme hilisõhtul algab Järvamaal Naiskodukaitse koormusmatk Järgmine → Meie relvaks on paber, pliiats ja hea mõte! ​Rapla naised võitsid koormusmatka

​Rapla naised võitsid koormusmatka

22. mail 2018

18.-20. maini toimunud Naiskodukaitse koormusmatka võitis Rapla II võistkond koosseisus Marju Prosin, Triin Tähtla, Liilia Kesküla, Aivi Tarvis. Teise koha saavutas Võrumaa ning kolmanda koha Tartu II võistkond.

​Rapla naised võitsid koormusmatka
Foto: Kristjan Prii

Triin Tähtla ja Marju Prosin Rapla II võistkonnast ütlesid, et sel aastal koormusmatkale tulles ei olnud neil eesmärki võita. „Tahtsime osa võtta ja eesmärk oli lõpetada. Tegelikult hoidsime pöialt meie ringkonna teisele võistkonnale, kellel on I koht veel puudu. Ja kui me siis seisime seal rivis ja tulemusi ootasime, läks pulss ikka lakke ja kuulsid oma südame lööke  kui öeldi neljandat tulemust ja meid ei olnud veel nimetatud. Kaks viimast oli ütlemata, siis hoidsime küll endale pöialt, et  kas tõesti! Ja vot siis oli alles selline värin ja emotsioon, et võita oleks ikka nii tore ja vägev.... Olime väga üllatunud ja loomulikult ülirõõmsad, et Rapla ringkond sai kolmanda järjestikuse võidu. Suurepärane tunne,“ lisasid Tähtla ja Prosin.

Naiskodukaitse koormusmatka pikkus linnulennult oli 42 km, reaalselt läbisid võistkonnad umbes 60 kilomeetrit. Neljaliikmelised võistkonnad pidid liikuma maastikul varjatult ning läbima kontrollpunkte, kus tuli täita esmaabi-, ellujäämis- ja paadiülesandeid, vahetama rehve, läbima takistusriba jm.

Võistluse korraldaja ja läbiviija oli sel aastal Naiskodukaitse Järva ringkond koostöös Kaitseliidu Järva maleva, Kodutütarde Järva ringkonna, Noorte Kotkaste Järva maleva, Päästeameti, Politsei- ja Piirivalveameti Lääne prefektuuri, Väike-Maarja Päästekolledži päästekooli, Vanglateenistuse ja Järva vallavalitsusega.

​Rapla naised võitsid koormusmatka
Foto: Taive Saar

FastLion CMS

​Rapla naised võitsid koormusmatka

​Rapla naised võitsid koormusmatka

Foto: Kristjan Prii Triin Tähtla ja Marju Prosin Rapla II võistkonnast ütlesid, et sel aastal koormusmatkale tulles ei olnud neil eesmärki võita „Tahtsime osa võtta ja eesmärk oli lõpetada 18.-20. maini toimunud Naiskodukaitse koormusmatka võitis Rapla II võistkond koosseisus Marju Prosin, Triin Tähtla, Liilia Kesküla, Aivi Tarvis. Teise koha saavutas Võrumaa ning kolmanda koha Tartu II võistkond.

​Rapla naised võitsid koormusmatka

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse