Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Heategevuskampaania ''Anname au!'' Haapsalus Heategevuskampaania ''Anname au!'' Haapsalus Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse alustasid igakevadise heategevuskampaaniaga “Anname au!”, mis kutsub inimesi kandma sinilille rinnamärki kõikide Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide tunnustuseks. 23. aprillil veteranipäeva tähistamisega tihedalt seotud algatus kogub annetusi Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule. „Anname au!“ Heategevus ← Eelmine Imelised pitsid ja põnevad paelad Järgmine → Põnev Massu maailm Heategevuskampaania ''Anname au!'' Haapsalus

Heategevuskampaania ''Anname au!'' Haapsalus

Merle Soone, 9.aprillil 2016

Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse alustasid igakevadise heategevuskampaaniaga “Anname au!”, mis kutsub inimesi kandma sinilille rinnamärki kõikide Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide tunnustuseks. 23. aprillil veteranipäeva tähistamisega tihedalt seotud algatus kogub annetusi Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule.

Heategevuskampaania ''Anname au!'' Haapsalus
Sinilill Priit Eelmäele.

Avalöök anti ka 07.aprillil SA Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses, kus sai sinilille rinda HNRK juhatuse esimees Priit Eelmäe.

HNRK tipptehnoloogiliste vahendite arsenali on tänu möödunudaastasele Sinilille kampaaniale lisandunud mobiilne kõnnirobot Indego. Tegemist on väga põneva teraapiavahendiga, mis on alles kuues omataoline Euroopas ja siinsetel terapeutidel ning patsientidel on sellega loodetavasti palju huvitavat ees! Kasutajakoolitust viis läbi Clare Hartigan USA-st.

 

Heategevuskampaania ''Anname au!'' Haapsalus
2015. aastal ostetud kõnniroboti Indego juures.
Heategevuskampaania ''Anname au!'' Haapsalus
Endel Kriisa´t õnnitlemas.

 

Kuna annetusi kogutakse Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule, oli meil suur au täna tunnustada ühte nende eakat liiget  Endel Kriisa`t,  kes viibis hetkel majas taastusravil. 

Suur oli mehe üllatus, kui me teda ootamatult külastasime. Vanahärral on Eesti Vabariigiga ühel päeval sünnipäev.  

 

„Anname au!“

Järgmine →
Põnev Massu maailm

FastLion CMS

Heategevuskampaania ''Anname au!'' Haapsalus

Heategevuskampaania ''Anname au!'' Haapsalus

Sinilill Priit Eelmäele Avalöök anti ka 07 Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse alustasid igakevadise heategevuskampaaniaga “Anname au!”, mis kutsub inimesi kandma sinilille rinnamärki kõikide Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide tunnustuseks. 23. aprillil veteranipäeva tähistamisega tihedalt seotud algatus kogub annetusi Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule.

Heategevuskampaania ''Anname au!'' Haapsalus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse