Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Haridusmessil võid kohata naiskodukaitsjaid Haridusmessil võid kohata naiskodukaitsjaid 12. -13. veebruar toimub Tartu Näituste messikeskustes haridusmess Intellektika, kusNaiskodukaitset on tutvustamas ja tegevusest rääkimas Tartu ringkonnanaiskodukaitsjad. ee ← Eelmine Naiskodukaitsel on kaks uut kursusekava Järgmine → Tartu ringkond abistas turvakodu Haridusmessil võid kohata naiskodukaitsjaid

Haridusmessil võid kohata naiskodukaitsjaid

Kristel Kitsing

12.-13. veebruar toimub Tartu Näituste messikeskustes haridusmess Intellektika, kusNaiskodukaitset on tutvustamas ja tegevusest rääkimas Tartu ringkonnanaiskodukaitsjad.

Messikeskus on avatud reedel 10.00-18.00 ja laupäeval kell 10.00-16.00. Reedesel päeval külastavad messi enamjaolt kooliõpilased, abituriendid, laupäeval aga perekonnad.

Intellektika missiooniks on väärtustada haridust, loovust ja kutseoskust; seada ausse ettevõtlik, oma ametit hästi oskav ning pidevalt oma teadmisi ja oskusi täiendav inimene.

Tänavuse, kaheksateistkümnenda haridusmessi tunnuslause on „Kelleks saada?“, ja see käsitleb õppimist, elukutsevalikut , töötamist ning ümberõpet.

Naiskodukaitsjad on messidel osalenud varemgi. Viimati esindati organisatsiooni koos Kaitseressursside Ameti, Kaitseliidu, Noorete Kotkaste ja Kodutütardega 3.-5. detsembril Eesti Näituste messikeskuses infomessil Teeviit.

Lisateave messist: http://www.intellektika.ee
Haridusmessil võid kohata naiskodukaitsjaid

FastLion CMS

Haridusmessil võid kohata naiskodukaitsjaid

Haridusmessil võid kohata naiskodukaitsjaid

Messikeskus on avatud reedel 10 00-18 12.-13. veebruar toimub Tartu Näituste messikeskustes haridusmess Intellektika, kusNaiskodukaitset on tutvustamas ja tegevusest rääkimas Tartu ringkonnanaiskodukaitsjad.

Haridusmessil võid kohata naiskodukaitsjaid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse