Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsel on kaks uut kursusekava Naiskodukaitsel on kaks uut Käesoleva nädala jooksul on Kaitseliidu ülema kinnituse saanud tervelt kaks uut Naiskodukaitse kursusekava. Kaante vahele said Naiskodukaitse avalike suhete kursus ja Naiskodukaitse organisatsiooniõpetuse instruktori kursus. Avalike suhete pilootkursusel valminud harjutustöö ← Eelmine Põlva naiskodukaitsjate ja noorkotkaste metsaretk Järgmine → Haridusmessil võid kohata naiskodukaitsjaid Naiskodukaitsel on kaks uut kursusekava

Naiskodukaitsel on kaks uut kursusekava

Nele Sarrapik 22. jaan. 2010

Käesoleva nädala jooksul on Kaitseliidu ülema kinnituse saanud tervelt kaks uut Naiskodukaitse kursusekava. Kaante vahele said Naiskodukaitse avalike suhete kursus ja Naiskodukaitse organisatsiooniõpetuse instruktori kursus.

Naiskodukaitse avalike suhete kursus töötati välja eelmisel sügisel Kaitseliidu Koolis Väljaõppetehnoloogia kursuse raames ja mõeldud on see Naiskodukaitse ringkondade avalike suhete gruppide liikmetele, ringkonna esinaistele, aseesinaistele, juhatuse liikmetele ja ringkonna instruktoritele. Kursuse kogumaht on 30 akadeemilist tundi ning selle aja jooksul õpitakse mainekujundust, sisekommunikatsiooni ja Naiskodukaitse ajaloo jäädvustamist.


Naiskodukaitse avalike suhete pilootkursus viidi läbi eelmisel sügisel Tallinna ringkonna instruktor Eveli Sammelselg’i vedamisel. Esimene kinnitatud kava järgne Naiskodukaitse avalike suhete kursus toimub juba aprillis.


Naiskodukaitse organisatsiooniõpetuse instruktori kursus on mõeldud neile naiskodukaitsjatele, kellel Instruktorikursus juba läbitud ja kes on planeeritud ringkonnas baasväljaõppe organisatsiooniõpetuse moodulit läbi viima.

Samalaadset kursust on ilma kinnitatud kavata varemalt juba kahel korral läbi viidud – aastal 2008 õppepäevadena ja aastal 2009 juba Kaitseliidu Kooli kursusena.
Naiskodukaitse organisatsiooniõpetuse instruktori kursus koosneb kokku 46-st akadeemilisest tunnist. 32 akadeemilist tundi kursuse kogumahust moodustab auditoorne töö, 8 akadeemilist tundi iseseisev töö ja 6 tundi õppepraktika.
Kõige uuem lisandus kursusele on õppepraktika, mis viiakse läbi peale auditoorse töö lõppu oma koduringkonnas.

Naiskodukaitsel on kaks uut kursusekava
Avalike suhete pilootkursusel valminud harjutustöö

FastLion CMS

Naiskodukaitsel on kaks uut

Naiskodukaitsel on kaks uut

Naiskodukaitse avalike suhete kursus töötati välja eelmisel sügisel Kaitseliidu Koolis Väljaõppetehnoloogia kursuse raames ja mõeldud on see Naiskodukaitse ringkondade avalike suhete gruppide liikmetele, ringkonna esinaistele, aseesinaistele, juhatuse liikmetele ja ringkonna instruktoritele Kursuse kogumaht on 30 akadeemilist tundi ning selle aja jooksul õpitakse mainekujundust, sisekommunikatsiooni ja Naiskodukaitse ajaloo jäädvustamist Käesoleva nädala jooksul on Kaitseliidu ülema kinnituse saanud tervelt kaks uut Naiskodukaitse kursusekava. Kaante vahele said Naiskodukaitse avalike suhete kursus ja Naiskodukaitse organisatsiooniõpetuse instruktori kursus.

Naiskodukaitsel on kaks uut kursusekava

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse