Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Fotonäitus "Naiskodukaitse - seelikutriibust digilaiguni" kolis Järvakanti Fotonäitus "Naiskodukaitse - seelikutriibust Naiskodukaitse tegemisi kujutav fotonäitus „Naiskodukaitse - seelikutriibust digilaiguni“ rõõmustab külastajaid Järvakandi Aleviraamatukogus. Meeldivaid näituse-elamusi! ← Eelmine Raplakad jälle omadega rabas, sedakorda enam kui poolesajakesi Järgmine → Rapla jaoskond kinkis Võsu majale omatehtud päevateki ja padjad Fotonäitus "Naiskodukaitse - seelikutriibust digilaiguni" kolis Järvakanti

Fotonäitus "Naiskodukaitse - seelikutriibust digilaiguni" kolis Järvakanti

Nele Pernits 8. okt. 2013

Naiskodukaitse tegemisi kujutav fotonäitus „Naiskodukaitse - seelikutriibust digilaiguni“ rõõmustab külastajaid Järvakandi Aleviraamatukogus.

Rapla ringkonna naiskodukaitsjate kokku pandud näitusel on fotod sõna otseses mõttes triibuseeliku fotost kuni digilaigus naiskodukaitsjate fotoni. Ja sinnna vahele jäävad katlaga toitlustamine, ühine leivategu, esmaabi andmine, Kaitseliidu Koolis õppimine, sportimine ja palju muud. Igal fotol on rääkida oma lugu ja iga foto on tükike Naiskodukaitse olemusest. Näitusel on esindatud Liina Laurikaineni, Pirko Petersoni, Eveli Nõgu, Merlit Aldošini, Kert Meidra ja Tarmo Tammuse fotod.

Fotonäitus "Naiskodukaitse - seelikutriibust digilaiguni" kolis Järvakanti
Foto: Eveli Nõgu

Antud fotonäitust on 2013. aastal eksponeeritud juba Rapla Maavalitsuses ja Valtu seltsimajas. Klaasipealinna jääb fotonäitus novembri lõpuni. Näitus on avatud Järvakandi Aleviraamatukogus tööpäevadel 12.00- 18.00 ja laupäeval 11.00- 16.00.

Meeldivaid näituse-elamusi!

FastLion CMS

Fotonäitus "Naiskodukaitse - seelikutriibust

Fotonäitus "Naiskodukaitse - seelikutriibust

Rapla ringkonna naiskodukaitsjate kokku pandud näitusel on fotod sõna otseses mõttes triibuseeliku fotost kuni digilaigus naiskodukaitsjate fotoni Ja sinnna vahele jäävad katlaga toitlustamine, ühine leivategu, esmaabi andmine, Kaitseliidu Koolis õppimine, sportimine ja palju muud Naiskodukaitse tegemisi kujutav fotonäitus „Naiskodukaitse - seelikutriibust digilaiguni“ rõõmustab külastajaid Järvakandi Aleviraamatukogus.

Fotonäitus "Naiskodukaitse - seelikutriibust digilaiguni" kolis Järvakanti

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse