Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Eiderida aknal reas Eiderida aknal reas Märjamaa jaoskond sai paastukuu viimasel päeval üle mitme aja kogu jaoskonnaga kokku, et tähistada liikmete talve- ja kevade sünnipäevi ja rääkida törts juttu. märtsi päikesetõusul Järgmine → Ära kunagi paigalda välikööki kuivanud kuuse alla! Eiderida aknal reas

Eiderida aknal reas

Nele Pernits 1. aprillil 2015

Märjamaa jaoskond sai paastukuu viimasel päeval üle mitme aja kogu jaoskonnaga kokku, et tähistada liikmete talve- ja kevade sünnipäevi ja rääkida törts juttu.

Eiderida aknal reas
Eiderida aknal reas

Meie rõõmuks tuli õhtut nagu kõiki meie suuremaid kogunemisi alustada taaskord tutvustusringiga, sest vahepeal on jaoskonnaga jälle uusi toredaid naisi liitunud. Seekord koguneti Märjamaa Sotsiaalkeskuses, mille lahke perenaine Tiina õhtu alustuseks naiskodukaitsjatele vepsa kaitsenuku tegemist õpetas. Vepsa nukk on puhtalt sidumise teel ja ilma nõelata valmistatav nukk, mida peetakse õnnetoovaks. Tiina juhendamisel valmisid meie nukud nagu lennates ja paari nippi teades on selle valmistamine tegelikult imelihtne. Natuke sättimist, et rinnad ühesuurused oleks ja põll ilusti hoiaks ning valmis meie eidekesed olidki. Sättisime nad kenasti aknale ritta ja no küll oli ilus vaatepilt. Eided olid nagu üks rõõmus laulukoor või kenad kokatädid – üks ilusam kui teine.

 

Kui nukud valmis mekkisime kõike, mida sünnipäevalaual oli ja rääkisime jutte, mis rääkimist vajasid. Muuhulgas tutvusime selleaastase „Anname au!“ sinilillekampaaniaga ja pidasime plaani, kuidas Märjamaa jaoskond sellesse panustada saab. Natuke tegime ka suveplaane, sest õhtud on juba pikad ja see tekitab üsna suvise tunde, vaatamata aegajalt sadavale lörtsile. Loomulikult ei jäänud õnnitlemata ka sünnipäevalapsed, keda imevahvate kingituste ja õnnesoovidega meeles peeti. Tõdesin taas, et väga mõnus ja vajalik on regulaarselt kogu jaoskonnaga kokku saada. Varsti jälle!

Eiderida aknal reas

FastLion CMS

Eiderida aknal reas

Eiderida aknal reas

Meie rõõmuks tuli õhtut nagu kõiki meie suuremaid kogunemisi alustada taaskord tutvustusringiga, sest vahepeal on jaoskonnaga jälle uusi toredaid naisi liitunud Seekord koguneti Märjamaa Sotsiaalkeskuses, mille lahke perenaine Tiina õhtu alustuseks naiskodukaitsjatele vepsa kaitsenuku tegemist õpetas Märjamaa jaoskond sai paastukuu viimasel päeval üle mitme aja kogu jaoskonnaga kokku, et tähistada liikmete talve- ja kevade sünnipäevi ja rääkida törts juttu.

Eiderida aknal reas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse