Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Detsember – Narva retk, jaoskondade aasta kokkuvõtete tegemine ja jõulupeod Detsember – Narva retk, Detsembrikuus vaadati üle aasta jooksul saavutatu, peeti koos ühised jõulupeod ja toimus Narva retk. aasta viimaseid päevi lõbusas seltskonnas naljade ja naeruga üksteise seltsis! Tegusat ja toredat uut aastat kõigile! Fotod: Narva jaoskond Sport ← Eelmine Kersti Podmo¹enski - meie ringkonna „Aasta naiskodukaitsja 2019“ kandidaat Järgmine → Jaanuar – evakuatsioonigruppide õppepäev, matkaüritus Valastel ja veel üht-teist Detsember – Narva retk, jaoskondade aasta kokkuvõtete tegemine ja jõulupeod

Detsember – Narva retk, jaoskondade aasta kokkuvõtete tegemine ja jõulupeod

Ave Paavo 31. dets. 2019

Detsembrikuus vaadati üle aasta jooksul saavutatu, peeti koos ühised jõulupeod ja toimus Narva retk.

Detsember – Narva retk, jaoskondade aasta kokkuvõtete tegemine ja jõulupeod
Foto: Valmar Voolaid

Detsembrikuus toimus Kaitseliidu laskevõistlus Iisakus, viiendat nädalavahetust said kokku sanitarikursusel osalenud, vaadati üle aasta jooksul tehtu ja kiideti tublimaid.

Kodutütred ja Noorkotkad pidasid ühise balli ning malevkondades toimusid toredad jõulupeod. 

 

Detsember – Narva retk, jaoskondade aasta kokkuvõtete tegemine ja jõulupeod
Larissa näitab õiget suunda.

Aasta lõpetas sportlik üritus - Narva retk. Narva jaoskonna liige Anastassia Potšijenkova kirjeldas üritust nii:  29.12.2019 kell 14.00 toimus retk läbi Narva linna. Moodustati kolm võistkonda, igas neli inimest. Retke läbimise jooksul tuli lahendada mitmeid huvitavaid ülesandeid. 

Esimene ülesanne oli mälu kontroll. Laua peal asus teatud kogus esemeid, need olid kaetud riidega. Osalejatele näidati esemeid 10 sekundi jooksul ja kaeti uuesti kinni. Osalejad pidid kirjutama paberi peale, milliseid objekte nad nägid. Teises ülesannes tuli määrata kauguse ühest punktist teise. Kolmanda ülesande eesmärgiks oli kontrollida relvade tundmist ja täpsust.

Detsember – Narva retk, jaoskondade aasta kokkuvõtete tegemine ja jõulupeod
Suletud silmadega ülesannet lahendamas.

Neljandas ülesandes sattusid osalejad labürinti, kus meeskonna kahel liikmel seoti silmad kinni ja teised juhendasid kuhu minna. Niimoodi otsustasid retke korraldajad uurida, kuidas osalejad saavad üksteist usaldada ja mõista, isegi kui ei näe. Viies ülesanne põhines sellel, kuidas meeskond mõistab oma liiget mõista. Oli Alias-mänguga sarnane mäng, kuid sõnad polnud mitte tavalised, vaid seotud sõjaliste teemadega.

 

Kuuendas ülesandes arvasid osalejad laulude pealkirju ja nende ilmumise aastat. Kõik laulud olid jõuluteemalised ja nii vene, eesti kui ka inglise keeles.

Viimane seitsmes ülesanne viidi läbi kahele meeskonnale, et selgitada välja retke võitja. Lisaülesandena tuli erineva värviga pallid jagama tassidesse nii, et iga pall langeks oma värviga tassi.

Vahva retke lõpetuseks said kõik osalejad auhinnad ja keegi ei pidanud koju minema tühjade kätega. Meeldejääv kingitus oli Jekaterina Tihhomirova oma käega maalitud kruus, mis sisaldas suurepärase maitsega teed, maiustusi ja helkurit. Samuti oli osalejatele valmistatud maitsev õhtusöök.

Kokkuvõtteks läks retk suurepäraselt, Iga osaleja sai tohutult palju häid emotsioone ning veetis ühe lahkuva 2019. aasta viimaseid päevi lõbusas seltskonnas naljade ja naeruga  üksteise seltsis!

Tegusat ja toredat uut aastat kõigile!

Detsember – Narva retk, jaoskondade aasta kokkuvõtete tegemine ja jõulupeod

Fotod: Narva jaoskond

FastLion CMS

Detsember – Narva retk,

Detsember – Narva retk,

Foto: Valmar Voolaid Detsembrikuus toimus Kaitseliidu laskevõistlus Iisakus, viiendat nädalavahetust said kokku sanitarikursusel osalenud, vaadati üle aasta jooksul tehtu ja kiideti tublimaid Kodutütred ja Noorkotkad pidasid ühise balli ning malevkondades toimusid toredad jõulupeod Detsembrikuus vaadati üle aasta jooksul saavutatu, peeti koos ühised jõulupeod ja toimus Narva retk.

Detsember – Narva retk, jaoskondade aasta kokkuvõtete tegemine ja jõulupeod

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse