Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aprill - sinililled, miljon miksi ja Võsu Aprill - sinililled, miljon Aprillis osalesime kampaanias Anname au, õppusel Miljon miksi ja Võsu õppe- ja puhkekeskuse korrastamisel. ← Eelmine Aasta algus - mis kõik on juba toimunud! Aprill - sinililled, miljon miksi ja Võsu

Aprill - sinililled, miljon miksi ja Võsu

Kersti Altpere 30. aprillil 2023

Aprillis osalesime kampaanias Anname au, õppusel Miljon miksi ja Võsu õppe- ja puhkekeskuse korrastamisel.

Aprill - sinililled, miljon miksi ja Võsu
Registreerimine. Foto: M. Tarassova

Aprillikuu ja sinililled kuuluvad kokku. Aprillis andsime oma panuse veteranide toetuseks ja tunnustuseks müües sinililletooteid. Meie esindajaid leidus kõigil avalikel üritustel. Nii mõnigi meist läbis heategevusliku sinilillejooksu ja seda just talle sobivas kohas ja moel – kas Rakveres või Narvas või virtuaalselt. Toetati ka 15.04. Pannjärvel toimunud kindral Tõnissoni jooksu korraldamist.

 

Aprillikuu tegijad olid evakuatsiooni- rühmade liikmed. 15.-16. aprillil toimus Kirde maakaitseringkonna (KiMKR) evakuatsiooniõppus „Miljon MIKSI 2023“, mis leidis aset korraga neljas piirkonnas: Ida-Virumaal, Jõgevamaal, Järvamaal ja Lääne-Virumaal. Alutaguse ringkonnas asus Evak-punkt Narva spordihoones.

Aprill - sinililled, miljon miksi ja Võsu
Evakuatsioonigrupp. Foto: M. Tarassova
Aprill - sinililled, miljon miksi ja Võsu
Võsu õppekeskus. Foto: NKK

Kuu viimasel laupäeval toimus Võsu õppe-ja puhkekeskuse kevadine korrastamine. Lisaks meie oma jõududele oli abilisi ka Võsule lähemalt ja seda Virust ehk täpsemalt Rakvere jaoskonnast. Kokku said riisutud lehed ja koristatud talvetormidega allakukkunud suured ja väikesed oksad. Eks toimetamist majaga on pidevalt, aga õppimisega saab kohe alustada.

FastLion CMS

Aprill - sinililled, miljon

Aprill - sinililled, miljon

Registreerimine Foto: M Aprillis osalesime kampaanias Anname au, õppusel Miljon miksi ja Võsu õppe- ja puhkekeskuse korrastamisel.

Aprill - sinililled, miljon miksi ja Võsu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse