Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
„Koeravaht“ ei ole koera kõrgune lainetus „Koeravaht“ ei ole koera Märjamaa mälumängusarja 2. detsembril toimunud selle aasta viimaselt etapilt ei puudunud mõistagi ka Naiskodukaitse võistkond. Tuleb öelda, et jõulukuuks olime jõudnud niikaugele, et närvi enam sees ei olnud, küll aga hasart. Järgmise korrani! ← Eelmine Revideerimise õppepäev Järgmine → Rapla jaoskonna ennemuistsed jõulud „Koeravaht“ ei ole koera kõrgune lainetus

„Koeravaht“ ei ole koera kõrgune lainetus

Nele Pernits 3. dets. 2014

Märjamaa mälumängusarja 2. detsembril toimunud selle aasta viimaselt etapilt ei puudunud mõistagi ka Naiskodukaitse võistkond. Tuleb öelda, et jõulukuuks olime jõudnud niikaugele, et närvi enam sees ei olnud, küll aga hasart.

„Koeravaht“ ei ole koera kõrgune lainetus
Traditsioonilne selfi võistkonnast

Lisaks sellele, et kogu mälumängu õhustik oli sedakorda pidulikum ning vaheajal sai kommi ja piparkooki nosida ning meiegi omalt poolt Märjamaa jaoskonna õunamoosi ja saia lauale viisime, oli see etapp Naiskodukaitse võistkonnale kohe mitmes mõttes eriline. Saavutasime 5-küsimuselistes voorudes oma hooaja parima vooru tulemuse, saavutasime etapi kokkuvõttes oma hooaja parima tulemuse ja saime ühele vastusele pihta isegi spordiküsimuste voorus.

Aga milles me siis sedakorda jälle targemaks saime? Näiteks selles, et jäätise kodumaa on Hiina ja Napoleon purustas 2. detsembril 1805. aastal Vene-Austria väed Austerlitzi lahingus. Ning teadmiseks kõigile, et purjetajate keeles „koeravaht“ ei ole mitte umbes koera kõrgune laine, vaid hoopis valvekord keskööst kella neljani hommikul.

Järgmise korrani!

FastLion CMS

„Koeravaht“ ei ole koera

„Koeravaht“ ei ole koera

Traditsioonilne selfi võistkonnast Lisaks sellele, et kogu mälumängu õhustik oli sedakorda pidulikum ning vaheajal sai kommi ja piparkooki nosida ning meiegi omalt poolt Märjamaa jaoskonna õunamoosi ja saia lauale viisime, oli see etapp Naiskodukaitse võistkonnale kohe mitmes mõttes eriline Saavutasime 5-küsimuselistes voorudes oma hooaja parima vooru tulemuse, saavutasime etapi kokkuvõttes oma hooaja parima tulemuse ja saime ühele vastusele pihta isegi spordiküsimuste voorus Märjamaa mälumängusarja 2. detsembril toimunud selle aasta viimaselt etapilt ei puudunud mõistagi ka Naiskodukaitse võistkond. Tuleb öelda, et jõulukuuks olime jõudnud niikaugele, et närvi enam sees ei olnud, küll aga hasart.

„Koeravaht“ ei ole koera kõrgune lainetus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse