Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
23. aprillil tähistame veteranipäeva 23 aprillil tähistame veteranipäeva Juba homme tähistame veteranide päeva. See on päev, mil Eesti Vabariik tunnustab kõiki, kes on võidelnud meie iseseisvuse eest, osalenud välismissioonidel või on oma teenistusega kaasa aidanud Eesti riigikaitse kindlustamisele. Kanname Sinilille ja anname au! ← Eelmine Koroonakeerises klaastorn Järgmine → Viru ringkonna naiskodukaitsja argipäev kriisis: visiir ette, kummikindad kätte, kittel selga, kilesesussid jalga ja eesliinile! 23. aprillil tähistame veteranipäeva

23. aprillil tähistame veteranipäeva

22. aprillil 2020

Juba homme tähistame veteranide päeva. See on päev, mil Eesti Vabariik tunnustab kõiki, kes on võidelnud meie iseseisvuse eest, osalenud välismissioonidel või on oma teenistusega kaasa aidanud Eesti riigikaitse kindlustamisele.

23. aprillil tähistame veteranipäeva

Eriolukorra tõttu on Sinilillekampaania olnud hoopis teistmoodi kui varasematel aastatel - ei ole toimunud ühtegi Sinilillejooksu ega ühist matka, vestlusõhtut ega ei toimu ka Veteranirocki… Selle asemel on naiskodukaitsjad kasutanud veebi abi, et levitada kampaania sõnumit ning koguda kontaktivabalt annetusi veteranide toetuseks. On korraldatud erinevaid veebimänge, tehtud üleskutseid ning kõikjal üle Eesti ka kontaktivabalt annetusi kogutud. Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming ütles, et on südamest kõikidele naiskodukaitsjatele tehtava töö eest tänulik nind kiitis naiste leidlikkust eriolukorra raames kampaaniat läbi viia.

 

Kui Sul on Sinilill veel puudu, siis palun pöördu oma piirkonna Naiskodukaitse instruktori poole, et kokku leppida kontaktivabalt annetuse tegemine. Leiad kontaktid siit.

 

Lisaks on veel teisigi võimalusi kampaanias kaasa lüüa. Näiteks on täna viimane võimalus osaleda Pärnumaa ringkonna korraldatavas sinilillemängus. Mängus osalemiseks tuleb lahendada piltmõistatus, mille leiad juuresoleval pildil. Vihjeid leiab sinilillekampaania veebilehelt annameau.ee. Vastused tuleb saata enne 22. aprilli kella 23.00 veebilehele https://forms.gle/EQNun2adQNimVqkk9.

23. aprillil loosib Pärnumaa ringkond kõigi vastanute vahel välja kolm auhinda. Lisaks saavad eriauhinna kõige kiirem õige vastuse saatja ja kõige humoorikama tõlgenduse saatnud mängija.

Kutsume üles ka sinililli meisterdama ning oma meistriteoseid teistega jagama, kasutades postitades teemaviiteid #annameau ja #sinilill.

 

Osalisi ootab #veteraniväljakutse

Väljakutsest on naiskodukaitsjad ise osa võtnud lausa jaoskondade või gruppide kaupa. Vaata inspiratsiooniks sotsiaalmeedias #veteraniväljakutse ja pärast seda vali endalegi NATO füüsilisest testist kas kätekõverduste või kõhulihaste harjutus. Pane rinda Sinilill ja tee 2 minuti jooksul nii palju harjutusi kui suudad. Filmi või pildista sooritus üles, jaga sotsiaalmeedias #veteraniväljakutse ja anna teatepulk edasi oma 3 sõbrale! Rohkem infot väljakutse kohta leiad http://annameau.ee/veteranikuu/veteranivaljakutse.

 

Saad Sinilillemärki ja käepaela ostes annetust teha ka www.annameau.ee veebilehel. Kõik veebilehe kaudu tehtud ostud toimetab Smartpost postikuluta Sulle sobivasse automaati.

 

Lipupäev

Tuletame ka meelde, et 23. aprill on veteranipäeva puhul Eestis lipupäev, mil riigilipud heisatakse veteranide auks. Lipud heisatakse päikesetõusul või hiljemalt kell kaheksa hommikul ja langetatakse päikeseloojangul.

 

Tänavu kevadel kogutakse annetusi toetamaks veterane, nende lähedasi ning tervishoiu- ja spordivaldkonda laiemalt. Sinilille sümboolika müügist saadav tulu aitab Kuressaare Haiglal soetada vajalikke seadmeid, MTÜ Peaasjadel jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Narva linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidu viia läbi istevõrkpalli treeninguid ning osaleda võistlustel.

 

Sinilillekampaaniat viib läbi MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing koostöös Naiskodukaitsega.

 

Kanname Sinilille ja anname au!

FastLion CMS

23 aprillil tähistame veteranipäeva

23 aprillil tähistame veteranipäeva

Eriolukorra tõttu on Sinilillekampaania olnud hoopis teistmoodi kui varasematel aastatel - ei ole toimunud ühtegi Sinilillejooksu ega ühist matka, vestlusõhtut ega ei toimu ka Veteranirocki… Selle asemel on naiskodukaitsjad kasutanud veebi abi, et levitada kampaania sõnumit ning koguda kontaktivabalt annetusi veteranide toetuseks On korraldatud erinevaid veebimänge, tehtud üleskutseid ning kõikjal üle Eesti ka kontaktivabalt annetusi kogutud Juba homme tähistame veteranide päeva. See on päev, mil Eesti Vabariik tunnustab kõiki, kes on võidelnud meie iseseisvuse eest, osalenud välismissioonidel või on oma teenistusega kaasa aidanud Eesti riigikaitse kindlustamisele.

23. aprillil tähistame veteranipäeva

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse