Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
100 päeva aastas Naiskodukaitsele! 100 päeva aastas Naiskodukaitsele! Naiskodukaitse 2012. a aruandest ilmneb, et organisatsiooni tegevuses osales möödunud aastal 78% tegevliikmetest. Aktiivseimad liikmed leidsid end 100 või rohkemalgi erineval päeval mõnelt Naiskodukaitse ürituselt. Nõgu ← Eelmine Toiduhügieen on kõige alus! Järgmine → Raplas avati fotonäitus ehk Luulepõimikust kaerakäkini 100 päeva aastas Naiskodukaitsele!

100 päeva aastas Naiskodukaitsele!

Airi Tooming 30. jaan. 2013

Naiskodukaitse 2012. a aruandest ilmneb, et organisatsiooni tegevuses osales möödunud aastal 78% tegevliikmetest. Aktiivseimad liikmed leidsid end 100 või rohkemalgi erineval päeval mõnelt Naiskodukaitse ürituselt.

Aktiivsustabeli tipus troonib Eve-Merin Aas Harju ringkonnast. Ta on ringkonna revisjonikomisjoni esinaine, männiku jsk juhatuse liige, aktiivne toitlustaja ja formeerija ja loomulikult kohusetundlik õppustel osaleja. Kõikides nendes rollides tegutsedes käis Eve-Merin 2012. aastal suisa 134 erineval päeval mõnel Naiskodukaitsega seotud üritusel.

 

Üliaktiivsed on olnud ka Triin Viltrop Tartu ja Tiina Ott Sakala ringkonnast. Triin on muuhulgas jaoskonna juhatuse liige, Kaitseliidu Tartu maleva teavituspealik, tegev ringkonna avalike suhete grupis, läbis 2012. aastal välikoka kursuse ja jõudis teha palju muudki. Tiina on ringkonna esinaine, oli Mari Raamoti näidendi projekti üks vedajatest ning osales reservohvitseride kursusel. Nõnda, hunt kriimsilma moodi tegutsedes, jõudsid needki tegusad naised 100 päeval aastas Naiskodukaitse elu edendama.

 

 Selliseid üliaktiivseid ja pühendunud naisi on meie hulgas erakordselt palju. Aktiivsusarvestuses peame silmas reaalset üritustel osalemist, ent kui suudaksime lugeda kokku ka kõik õhtused töötunnid arvuti taga, kus valmistatakse ette üritusi, kirjutatakse kajastusi, toimetatakse kodulehekülge … .

 

Ühtekokku osales organisatsiooni tegevuses 2012. aastal 78% tegevliikmetest. 2011. aastal oli vastav näitaja 73,9%. Seega saame rõõmuga tõdeda, et passiivsete liikmete osakaal on vähenenud. Heameelt valmistab ka see, et vähenenud on nende liikmete hulk, kellega puudub kontakt. Kui 2011. aastal oli neid ühtekokku 150, siis aastaga vähenes see arv 94-ni. Tulemus näitab, et 2012. aastal tehti muuhulgas tõhusat tööd suhtluses passiivsete liikmetega.

 

2012. a lõpuks oli Naiskodukaitses kokku 1834 liiget. Suurimad ringkonnad on Tallinn (216), Tartu (181) ja Lääne (161). 

100 päeva aastas Naiskodukaitsele!
Ühtekokku osales organisatsiooni tegevuses 2012. aastal 78% tegevliikmetest. Pildil väike osa neist juhtide laagris Saaremaal juulis 2012. Foto: E. Nõgu

FastLion CMS

100 päeva aastas Naiskodukaitsele!

100 päeva aastas Naiskodukaitsele!

Aktiivsustabeli tipus troonib Eve-Merin Aas Harju ringkonnast Ta on ringkonna revisjonikomisjoni esinaine, männiku jsk juhatuse liige, aktiivne toitlustaja ja formeerija ja loomulikult kohusetundlik õppustel osaleja Naiskodukaitse 2012. a aruandest ilmneb, et organisatsiooni tegevuses osales möödunud aastal 78% tegevliikmetest. Aktiivseimad liikmed leidsid end 100 või rohkemalgi erineval päeval mõnelt Naiskodukaitse ürituselt.

100 päeva aastas Naiskodukaitsele!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse