Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Võidutuli saabub Lääne-Virumaale ilusa ilma korral Käsmu lahelt Võidutuli saabub Lääne-Virumaale ilusa Tänavune 23. juuni Võidupüha tähistamine Lääne-Virumaal toimub maakaitsepäeva nime all Võsu alevikus. Pilkupüüdvat tegevust jätkub ka ilusa ilma korral Käsmu lahele, sest sel juhul saabub võidutuli üle vee. ← Eelmine Fotojahi juunikuu teema on „Tuli“ Järgmine → Võidutuli jõudis Võsule üle mere Võidutuli saabub Lääne-Virumaale ilusa ilma korral Käsmu lahelt

Võidutuli saabub Lääne-Virumaale ilusa ilma korral Käsmu lahelt

Kristel Kitsing 18. juunil 2012

Tänavune 23. juuni Võidupüha tähistamine Lääne-Virumaal toimub maakaitsepäeva nime all Võsu alevikus. Pilkupüüdvat tegevust jätkub ka ilusa ilma korral Käsmu lahele, sest sel juhul saabub võidutuli üle vee.

Võidutuli saabub Lääne-Virumaale ilusa ilma korral Käsmu lahelt

Võidupüha ja maakaitsepäeva tähistamine algab laupäeval, 23. juunil kell 10.00 mälestustseremoonia ja pärgade asetamisega Ilumäe Vabadussõja mälestusmärgile.

 

Alates kella 11.00st saab Võsu alevikus vaadata kaitseliidu relvi ja varustust, pääste- ja politseitehnikat ning kaitseväe tehnikat, proovida maanteeameti pöörlevat autot.

 

Huvilised saavad õhupüssist ja kuulipildujast paukpadrunitega lasta. Mekkida saab ka naiskodkaitsjate poolt valmistatud sõdurisuppi.

 

Võsu rannaklubi juures toimub alates kella 11st laat ning tegevust jätkub seal ka lastele.

 

Kell 12 toimub Võsu koolimajas traditsiooniline maavanema pidulik lõuna veteranide ja jõustruktuuride juhtidega. Samal ajal on mõneks tunniks avatud ka traditsiooniline Võidupüha kohvilaud Võsu Vabatahtliku Tuletõrjeühingu pritsukuuris.

 

Kell 12.00 demonstreerivad Päästeameti töötajad pinnalt päästmist ning kell 13.00 on uudistamiseks lahe kaldal Mereväe tuuker, kes teeb samuti demonstratsioonesinemise.

 

Kell 13.20 toimub Vihula valla isetegevuslaste ja külaliste kontsert välilaval. Üles astuvad Võhma segakoor, Võhma rahvatantsijad, Võsu Rannamemmed, Regilauluansambel Tink-Tingadi. Külalisesinejatest saab kuulata Rait Sohkinit ja Martin Saaremägi, kes esitavad head Eesti muusikat. Meeleolu tõstab päeva jooksul ka Väike-Maarja pasunakoor.

 

Kell 15.15 rivistavad end üles kaitseliitlased ja omavalitsuste esindajad, toimub Kaitseliidu paraad. Pidulikul tseremoonial annab kell 15.45 Võsu rannaklubi ees Lääne-Viru maavanem Einar Vallbaum Lääne-Virumaa linnade ja valdade esindajatele üle Eesti Vabariigi Presidendi poolt Pärnus süüdatud võidutule. Oma kodustesse jaanilõketesse presidendi süüdatud tuld võtma on oodatud ka kõik virumaalased.

 

Võidupühal peame meeles Eestile vabaduse välja võidelnud mehi ja austame langenute mälestust. Samal ajal näitame, et meie maa on meil hinges ja me oleme alati valmis Eesti vabadust kaitsma.

 

Maakaitsepäeva korraldavad Kaitseliidu Viru Malev, Lääne-Viru Maavalitsus ja Vihula Vallavalitsus. Osalevad ka Kaitsevägi, Maanteeamet, Rakvere Ametikool, Maksu- ja Tolliamet, Politsei- ja Piirivalveamet, Päästeamet. Toitlustust toetavad OG Elektra AS ja Olxclub OÜ.Võidutuli saabub Lääne-Virumaale ilusa ilma korral Käsmu lahelt

FastLion CMS

Võidutuli saabub Lääne-Virumaale ilusa

Võidutuli saabub Lääne-Virumaale ilusa

Võidupüha ja maakaitsepäeva tähistamine algab laupäeval, 23 juunil kell 10 Tänavune 23. juuni Võidupüha tähistamine Lääne-Virumaal toimub maakaitsepäeva nime all Võsu alevikus. Pilkupüüdvat tegevust jätkub ka ilusa ilma korral Käsmu lahele, sest sel juhul saabub võidutuli üle vee.

Võidutuli saabub Lääne-Virumaale ilusa ilma korral Käsmu lahelt

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse