Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vilgas turupäev Märjamaal Vilgas turupäev Märjamaal Laupäeval, 23. augustil korraldas Naiskodukaitse Märjamaa jaoskond koostöös rahvamajaga või siis rahvamaja koostöös Naiskodukaitsega, keset Märjamaa alevit kirbuturu. Seega järgmise korrani! ← Eelmine Naiskodukaitse otsa satub kõikjal, ka Velisel Järgmine → Kogukonnapäev ja heategevusloterii Juurus Vilgas turupäev Märjamaal

Vilgas turupäev Märjamaal

Nele Pernits 25. augustil 2014

Laupäeval, 23. augustil korraldas Naiskodukaitse Märjamaa jaoskond koostöös rahvamajaga või siis rahvamaja koostöös Naiskodukaitsega, keset Märjamaa alevit kirbuturu.

Vilgas turupäev Märjamaal

Vahetult enne kooli tuleb ju ikka oma kapid üle vaadata ja mitte vajalik kraam välja võtta ning uus ja vajalik asemele panna. Ning mis saab olla paremat, kui et sinu enam mitte nii vajalik kraam osutuks kellegi jaoks väga vajalikuks ning sinu asjad saaksid kusagil mujal uut elu elama hakata.

23. august tervitas peale pikka vihmaaega ootamatu päikesepaistega ja kogu päev mööduski kenasti sademeteta. Koolieelsele kirbuturule tuli nii müüma kui ostma kenake hulk rõõmsaid inimesi nii Naiskodukaitsest kui ka väljaspoolt seda.. Rõõm kipub kirbuturul justkui iseenesest tulema, sest on ju ühtviisi hea tunne nii siis, kui mõne oma asja müümisega, kellelegi head saad teha ja ka siis kui ise mõne vana asja leiad, millele uus elu ja hingamine anda. Lapsed müüsid oma kasutuseta jäänud asju, emad kogu pere kasutuseta jäänud asju ja isad olid ka abiks.

Vilgas turupäev Märjamaal

Kirbuturu lõppedes oli näha, et inimesed lahkusid rõõmsatena, sest oli veedetud üks tore päev ja suheldud vahvate inimestega. Kirbuturu eestvedaja Märjamaa jaoskonna aseesinaine Ave, keda me kõik siinkohal mõnusa turupäeva eest täname, jõudis kõikjal ringi tuisata ja kõigi osalejatega juttu puhuda , sai osalejatelt hulganisti positiivset tagasisidet ja kinnitust, et selliseid kirbuturupäevi oodatakse edaspidigi ning kogus mitmeid häid mõtteid järgmisteks kordadeks.

Seega järgmise korrani!

Vilgas turupäev Märjamaal

FastLion CMS

Vilgas turupäev Märjamaal

Vilgas turupäev Märjamaal

Vahetult enne kooli tuleb ju ikka oma kapid üle vaadata ja mitte vajalik kraam välja võtta ning uus ja vajalik asemele panna Ning mis saab olla paremat, kui et sinu enam mitte nii vajalik kraam osutuks kellegi jaoks väga vajalikuks ning sinu asjad saaksid kusagil mujal uut elu elama hakata Laupäeval, 23. augustil korraldas Naiskodukaitse Märjamaa jaoskond koostöös rahvamajaga või siis rahvamaja koostöös Naiskodukaitsega, keset Märjamaa alevit kirbuturu.

Vilgas turupäev Märjamaal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse