Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vigalal ei ole viga, Naiskodukaitsel ka mitte Vigalal ei ole viga, 26. märtsi kevadisel õhtupoolikul käisid Naiskodukaitse Märjamaa jaoskonna naised oma tegemistest organisatsioonis rääkimas naabervalla Vigala naistele. ← Eelmine Märjamaal süüdati päikesetõusul mälestusküünlad Järgmine → Kulbilahing Alu mõisaõuel Vigalal ei ole viga, Naiskodukaitsel ka mitte

Vigalal ei ole viga, Naiskodukaitsel ka mitte

Nele Pernits 28. märtsil 2014

26. märtsi kevadisel õhtupoolikul käisid Naiskodukaitse Märjamaa jaoskonna naised oma tegemistest organisatsioonis rääkimas naabervalla Vigala naistele.

Vigalal ei ole viga, Naiskodukaitsel ka mitte

Märjamaa naistel oli külalisõhtut Vigalas planeerides nö juba käik sees, sest paari kuu jooksul on samalaadne õhtu korraldatud juba Märjamaal ja Varbolas. Lepiti kokku kohtumispaik ja –aeg, kujundati taas kuulutused ja tehti mitmel moel reklaami. Vigala külalisõhtu sai toimuma Vana-Vigala raamatukogus, kus nii naiskodukaitsjaid kui kohalikke võttis rõõmsalt ja külalislahkelt vastu raamatukogu juhataja Mare – kohaliku elu säde.

Üldse oli kogu olemine raamatukogus kuidagi rõõmus ja tore – ruumid olid igati sobivad ja kodused, kogunenud naised olid sõbralikud ja meeldivad suhtlejad. Alustuseks rääkis igaüks endast, siis räägiti Naiskodukaitsest, siis maast ja ilmast ning sekka veel natuke Naiskodukaitsest ka. Õhtu läks märkamatult palju pikemaks, kui esialgu eeldada võis. Kevadises kottpimeduses koju sõites oli süda rahul head seltskonnas veedetud õhtust ja peas mõlkus mõte, et Vigalas on Naiskodukaitse jaoks pinnast küll. Pikemas perspektiivis võiks seal isegi oma jaoskond olla.

Siinkohal on paslik lõpetada Vigala valla enda hüüdlausega: Vigalal ei ole viga. Ja Naiskodukaitsel ka mitte. Nendele tõdedele andis toimunud külalisõhtu küll kinnitust.

FastLion CMS

Vigalal ei ole viga,

Vigalal ei ole viga,

Märjamaa naistel oli külalisõhtut Vigalas planeerides nö juba käik sees, sest paari kuu jooksul on samalaadne õhtu korraldatud juba Märjamaal ja Varbolas Lepiti kokku kohtumispaik ja –aeg, kujundati taas kuulutused ja tehti mitmel moel reklaami 26. märtsi kevadisel õhtupoolikul käisid Naiskodukaitse Märjamaa jaoskonna naised oma tegemistest organisatsioonis rääkimas naabervalla Vigala naistele.

Vigalal ei ole viga, Naiskodukaitsel ka mitte

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse