Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Veeohutuspäev Märjamaal – lust ja ohutus koos basseinis Veeohutuspäev Märjamaal – lust Laupäeval, 21. oktoobril kogunes Märjamaa ujulasse kamp pealtnäha täiemõistuslikke inimesi ja hakkas tegema kummalisi asju. Kõigepealt hüppasid nad basseini täisriietes. Seejärel mängisid kordamööda laipa ja lõpuks üritasid eirata füüsikaseadusi ja tervet mõistust ning sukelduda päästevestiga 2 meetri sügavusele basseini põhja. Aitäh korraldajatele vaeva eest! Millal jääauku läheme? ← Eelmine Pelmeenil ja pelmeenil on vahe Järgmine → Hiiumaale vorsti viimas Veeohutuspäev Märjamaal – lust ja ohutus koos basseinis

Veeohutuspäev Märjamaal – lust ja ohutus koos basseinis

Liina Karotamm 23. okt. 2017

Laupäeval, 21.oktoobril kogunes Märjamaa ujulasse kamp pealtnäha täiemõistuslikke inimesi ja hakkas tegema kummalisi asju. Kõigepealt hüppasid nad basseini täisriietes. Seejärel mängisid kordamööda laipa ja lõpuks üritasid eirata füüsikaseadusi ja tervet mõistust ning sukelduda päästevestiga 2 meetri sügavusele basseini põhja.

Veeohutuspäev Märjamaal – lust ja ohutus koos basseinis

Need olime meie - Naiskodukaitse Märjamaa jaoskonna ja Kodutütarde liikmed, kes osalesid veeohutuspäeval. Meiega koos hüppasid basseini ka kaks särtsakat külalist Pärnu jaoskonnast.

 

 Oli põnev, oli märg, oli külm, oli hirmus, oli lõbus, hariv, asjalik, praktiline, silmiavav... Igal juhul väga kasulik kaks tundi, mis andis leebes (loe soojas) keskkonnas aimu, mida kogeb vees hätta sattunu ja kuidas seda olemist kergemaks teha saaks ning olukorrast arukalt välja tulla ennast ohtu seadmata.

Veeohutuspäev Märjamaal – lust ja ohutus koos basseinis

Mina olin sellisel üritusel esimest korda ja mitmes situatsioonis kahtlustasin, et meid sunnitakse tegema võimatut. Näiteks päästevestiga sukelduma. Minu kahtlustused uputasid kiirelt teised õppusel osalejad, kes asusid kohe usinalt ja lustiga kõike järele proovima. Ah, kui hea meel on mul noorte üle, kes küpsemale generatsioonile tegid ära nii julguses, osavuses kui pealehakkamises!

 

Mina võtsin päevast kaasa mitu soovitust, millega täiendada oma kodust turvavarustust (päästerõngas maakodu ujumissillal näiteks) või millise varustusega saata abikaasa talvel kala püüdma.

 

 Aitäh korraldajatele vaeva eest! Millal jääauku läheme?

FastLion CMS

Veeohutuspäev Märjamaal – lust

Veeohutuspäev Märjamaal – lust

Need olime meie - Naiskodukaitse Märjamaa jaoskonna ja Kodutütarde liikmed, kes osalesid veeohutuspäeval Meiega koos hüppasid basseini ka kaks särtsakat külalist Pärnu jaoskonnast Laupäeval, 21.oktoobril kogunes Märjamaa ujulasse kamp pealtnäha täiemõistuslikke inimesi ja hakkas tegema kummalisi asju. Kõigepealt hüppasid nad basseini täisriietes. Seejärel mängisid kordamööda laipa ja lõpuks üritasid eirata füüsikaseadusi ja tervet mõistust ning sukelduda päästevestiga 2 meetri sügavusele basseini põhja.

Veeohutuspäev Märjamaal – lust ja ohutus koos basseinis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse