Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Värvime Eesti sinimustvalgeks! Värvime Eesti sinimustvalgeks! 4. juunil 2009 on lipupäev – Eesti lipp saab 125 aastaseks. Sel puhul korraldatakse üle Eesti tseremooniaid ja üritusi, kus osalevad ka naiskodukaitsjad. ← Eelmine «Teekond algab esimesest sammust » ütleb idamaade tarkus Järgmine → Naiskodukaitsjad korraldasid õpilastele spordipäeva Värvime Eesti sinimustvalgeks!

Värvime Eesti sinimustvalgeks!

Eveli Sammelselg 3. juunil 2009

4. juunil 2009 on lipupäev – Eesti lipp saab 125 aastaseks. Sel puhul korraldatakse üle Eesti tseremooniaid ja üritusi, kus osalevad ka naiskodukaitsjad.

- Tallinna ringkond on Naiskodukaitse lipuga auvalves Pika Hermanni torni lipu heiskamise tseremoonial.


- Tartu ja Võru naiskodukaitsjad sõidavad üheskoos teiste eestlastega rongkäigus Otepääle.


- Pärnu naiskodukaitsjad osalevad Rüütli platsil lipu tervitustseremoonial, millele järgneb rongkäik  rannakõlakotta, kus esitletakse lavastuste põimingut, mis kirjeldab sinimustvalge lipu saamislugu ja tema edaspidist kulgu läbi ajaloo.


- Järva ringkond korraldab 4. juunil koos Kaitseliidu Järva malevaga lahtiste uste päeva. Alates 12:00 on väljas maleva tehnika, relvastus, esmaabiauto ja sidetehnika. Eriorganisatsioonid tutvustavad enda tegevust. Õhtul algusega 18:00 on maleva staabi ees kontsert - orkester TÜRI ja meesansambel.


- Jõgeva ringkond osaleb laagris „Kaitse end ja aita teist“. Päästeameti, Punase Risti ja politsei osalusel läbi viidav projekt on suunatud 7. - 9. klasside õpilastele ning selle raames viiakse läbi lühikoolitus esmaabi, liiklusohtude, vetelpääste, orienteerumise ja hädaolukordades tegutsemise osas.

FastLion CMS

Värvime Eesti sinimustvalgeks!

Värvime Eesti sinimustvalgeks!

- Tallinna ringkond on Naiskodukaitse lipuga auvalves Pika Hermanni torni lipu heiskamise tseremoonial - Tartu ja Võru naiskodukaitsjad sõidavad üheskoos teiste eestlastega rongkäigus Otepääle 4. juunil 2009 on lipupäev – Eesti lipp saab 125 aastaseks. Sel puhul korraldatakse üle Eesti tseremooniaid ja üritusi, kus osalevad ka naiskodukaitsjad.

Värvime Eesti sinimustvalgeks!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse