Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Välitoitlustuse erialavõistlusel sorteeriti prügi ja aeti katlad kuumaks Välitoitlustuse erialavõistlusel sorteeriti prügi 19. septembril Lääne-Virumaal Ebaveres toimunud Naiskodukaitse Välitoitlustuse erialavõistlusele läksid Raplast kogenud tegijad: Monika Paulsen, Kaire Arnover, Külli Vain ja esindajana Lemmi Võrahanso. Välikokkade erialavõistlus koosnes kahest osast: välikatlas toidu valmistamisest ning võistlusharjutustest, kus naiskonnad liikusid etteantud aja jooksul punktist punkti, lahendades välitoitlustust ja laiemalt Kaitseliitu puudutavaid ülesandeid. ← Eelmine Uued dimensioonid kolme ringkonna staabiassistentide õppusel Järgmine → Rapla naiskodukaitsjad sooritasid suurepäraselt uue seenelise sünnituse Põlva metsade rüpes Välitoitlustuse erialavõistlusel sorteeriti prügi ja aeti katlad kuumaks

Välitoitlustuse erialavõistlusel sorteeriti prügi ja aeti katlad kuumaks

Liina langi 24. sept. 2020

19. septembril Lääne-Virumaal Ebaveres toimunud Naiskodukaitse Välitoitlustuse erialavõistlusele läksid Raplast kogenud tegijad: Monika Paulsen, Kaire Arnover, Külli Vain ja esindajana Lemmi Võrahanso. Välikokkade erialavõistlus koosnes kahest osast: välikatlas toidu valmistamisest ning võistlusharjutustest, kus naiskonnad liikusid etteantud aja jooksul punktist punkti, lahendades välitoitlustust ja laiemalt Kaitseliitu puudutavaid ülesandeid.

Muljeid jagab Monika Paulsen: „Võistluspaika jõudsime kohale eelmisel õhtul, korralik uni tuli meile kasuks.

Päeva esimeses osas valmistasime suures katlas riisi-hakkliharooga ning Külli sai ka laskeharjutust teha. Pealelõunal ootas meid palju ülesandeid, kokku lausa 12. Kõige paremini sooritasime prügi sorteerimise ülesande, kõige kiiremini tegime katelokile tule alla, tarvikute kasti ja toiduhügieeniülesandes olime samuti tublid, Küllil õnnestus ka kalaõngitsemise võistluse punkte hästi korjata. Keerukaks osutusid ajalooülesanne ja jahude-õlide tundmise punkt. Toitlustusega seotud sõnade paigutamine testi oli ka kohati keerukas - pole ju meist keegi ei restoranikokk ega gurmaan. Olen rahul, et saime võistkonna kokku ja esindasime ringkonda. Selle seltskonnaga saab veelgi võisteldud ja tegusid tehtud, kui vaja!“

Välitoitlustuse erialavõistlusel sorteeriti prügi ja aeti katlad kuumaks
Välitoitlustuse erialavõistlusel sorteeriti prügi ja aeti katlad kuumaks
Foto: Silver Aasumets

Võistlusel osales kaksteist võistkonda, Tartu oli esindatud kahe tiimiga. Võitjate karikal olid puidule põletatud kuldsed sõnad: „Sööda kaitseliitlast palju tahad, ikka vaatab metsa poole“. Rapla naised seekord selle auhinnaga koju ei tulnud, küll aga oli kaasas kuhjaga kogemust ja uusi teadmisi.

FastLion CMS

Välitoitlustuse erialavõistlusel sorteeriti prügi

Välitoitlustuse erialavõistlusel sorteeriti prügi

Muljeid jagab Monika Paulsen: „Võistluspaika jõudsime kohale eelmisel õhtul, korralik uni tuli meile kasuks Päeva esimeses osas valmistasime suures katlas riisi-hakkliharooga ning Külli sai ka laskeharjutust teha 19. septembril Lääne-Virumaal Ebaveres toimunud Naiskodukaitse Välitoitlustuse erialavõistlusele läksid Raplast kogenud tegijad: Monika Paulsen, Kaire Arnover, Külli Vain ja esindajana Lemmi Võrahanso. Välikokkade erialavõistlus koosnes kahest osast: välikatlas toidu valmistamisest ning võistlusharjutustest, kus naiskonnad liikusid etteantud aja jooksul punktist punkti, lahendades välitoitlustust ja laiemalt Kaitseliitu puudutavaid ülesandeid.

Välitoitlustuse erialavõistlusel sorteeriti prügi ja aeti katlad kuumaks

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse