Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Valime „Aasta naiskodukaitsja 2010“ ja „Aasta kaitseliitlase 2010“ Valime „Aasta naiskodukaitsja 2010“ Konkursid on ellu kutsutud soovist tunnustada senisest enam vabatahtlike kaitseliitlaste ja naiskodukaitsjate panust Kaitseliidu ja tema eriorganisatsioonide arendamisel. Kindlasti on praeguseks paljudel silme eest üks tubli kaitseliitlane või naiskodukaitsja, kes kõnealust tiitlit kuhjaga vääriks, ära kõhkle ja esita ta konkursile! ← Eelmine Vantaa reservväelased võõrustavad Eesti taasiseseisvumispäeval naiskodukaitsjaid Järgmine → Naiskodukaitsjad osalesid Eesti Naisühenduste Ümarlaua suvekoolis Valime „Aasta naiskodukaitsja 2010“ ja „Aasta kaitseliitlase 2010“

Valime „Aasta naiskodukaitsja 2010“ ja „Aasta kaitseliitlase 2010“

18. augustil 2010

Konkursid on ellu kutsutud soovist tunnustada senisest enam vabatahtlike kaitseliitlaste ja naiskodukaitsjate panust Kaitseliidu ja tema eriorganisatsioonide arendamisel.

Kandidaatide valimine toimub vastavalt Keskjuhatuse poolt 15. juulil 2010. a. kinnitatud juhenditele, mis on leitavad allpool, Naiskodukaitse siseveebist ning kättesaadavad malevatest. Kandidaate saavad esitada kõik Kaitseliidu/Naiskodukaitse liikmed ja teenistujad. Kandidaat peab olema olnud Kaitseliidu/Naiskodukaitse liige (pole oluline, kas hetkel au-, toetaja- või tegevliikme staatuses) vähemalt 3 aastat. Tema tegevus organisatsiooni liikmena peab olema teistele eeskujuks ning panus Kaitseliidu ja/või tema eriorganisatsioonide arengusse märkimisväärne.

Kandidaadi esitaja valmistab ette kandidaati iseloomustava essee ning toimetab selle allüksuse juhatusele. Malevas täidetakse kandidaadi kohta olemasoleva dokumentatsiooni põhjal põhjalik ankeet, kus on kirjas tema isikuandmed, endised ja praegused ametikohad organisatsioonis, osalemisaktiivsus, tegevus instruktorina, varasemad tunnustused, jne.

Lisaks annavad oma hinnangu kandidaatide kohta allüksuse (Kaitseliidu malevkonna või üksikkompanii/ Naiskodukaitse jaoskonna) juhatus ja maleva/ringkonna juhatus. Tiitlivõitjad ning kummagi konkursi 3 nominenti valivad Kaitseliidu ja Naiskodukaitse keskjuhatused välja 2011. a. veebruariks, mil Kaitseliidu taasasutamise 21. aastapäeva tähistamise raames toimub pidulik võitjate väljakuulutamine.

„Aasta kaitseliitlane 2010“ ja „Aasta naiskodukaitsja 2010“ tiitlite võitjaid ning nominente tänatakse kingitustega. Lisaks graveeritakse tiitliomanike nimed rändkarikatele, mis jäävad järgnevaks aastaks nende valdusesse ning antakse järgmisel aastal edasi uutele tiitliomanikele.

Kaitseliidu Peastaabi personaliosakonda peavad kinnises ümbrikus kandidaatide dokumendid jõudma hiljemalt 10. jaanuariks 2011. a. Kuna enne peavad esitatud kandidaatide üle arutamiseks kokku tulema ka allüksuste ja malevate/ringkondade juhatused, kehtestab iga malev ise tähtaja, milleni on malevasiseselt võimalik kandidaate esitada.

Kindlasti on praeguseks paljudel silme eest üks tubli kaitseliitlane või naiskodukaitsja, kes kõnealust tiitlit kuhjaga vääriks, ära kõhkle ja esita ta konkursile!

FastLion CMS

Valime „Aasta naiskodukaitsja 2010“

Valime „Aasta naiskodukaitsja 2010“

Kandidaatide valimine toimub vastavalt Keskjuhatuse poolt 15 juulil 2010 Konkursid on ellu kutsutud soovist tunnustada senisest enam vabatahtlike kaitseliitlaste ja naiskodukaitsjate panust Kaitseliidu ja tema eriorganisatsioonide arendamisel.

Valime „Aasta naiskodukaitsja 2010“ ja „Aasta kaitseliitlase 2010“

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse