Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Valga ringkonna instruktor Heili Mets osales Laskeinstruktori kursusel Valga ringkonna instruktor Heili 17. -22. maini viidi Kaitseliidu Koolis läbi järjekordne Laskeinstruktori kursuse I etapp. Kursusel osales ka Naiskodukaitse Valga ringkonna instruktor Heili Mets. Laskeinstruktori kursuse I etapp koosneb kursusele eelnevast kaugõppest Kaitseväe e-õppe portaalis Ilias, nädalasest statsionaarõppest ja kursusele järgnevast õppepraktikast oma kodumalevas. Õppepraktika käigus tuleb läbi viia vähemalt kolm õppelaskmist. ← Eelmine Naiskodukaitse laskevõistlusel käis tihe rebimine Järgmine → Lääne-Virumaa grillimise meistrivõistlustel lööb kaasa kaks Naiskodukaitse võistkonda Valga ringkonna instruktor Heili Mets osales Laskeinstruktori kursusel

Valga ringkonna instruktor Heili Mets osales Laskeinstruktori kursusel

Nele Sarrapik 26. mail 2010

17. -22. maini viidi Kaitseliidu Koolis läbi järjekordne Laskeinstruktori kursuse I etapp. Kursusel osales ka Naiskodukaitse Valga ringkonna instruktor Heili Mets.Laskeinstruktori kursuse I etapp koosneb kursusele eelnevast kaugõppest Kaitseväe e-õppe portaalis Ilias, nädalasest statsionaarõppest ja kursusele järgnevast õppepraktikast oma kodumalevas. Õppepraktika käigus tuleb läbi viia vähemalt kolm õppelaskmist.

Kursuse edukal läbimisel väljastatakse kursuslasele Kaitseliidu Kooli laskeinstruktori tunnistus-sertifikaat, mis lubab viia läbi õppelaskmisi ühest relvaliigist (kuni 20 mm käsitulirelvadest) jao suurusele üksusele ning olla tulepositsiooni kontrollijaks lahinglaskmiste läbiviimisel (kuni 20 mm käsitulirelvadest) jao suurusele üksusele kaitseväes ja Kaitseliidus.


Naiskodukaitsel on praegu Laskeinstruktori kursuse I etapi läbinud ja laskeinstruktori sertifikaati omavaid instruktoreid kolm (Lääne ringkonnast, Tallinna ringkonnast ja Tartu ringkonnast).


Valga ringkonna instruktoril Heili Metsal seisab õppepraktika oma kodumalevas veel ees ja alles selle eduka sooritamise järel saab ta loa tegutseda laskeinstruktorina. Pikka aega Piirivalves töötanud ja laskespordiga tegelevale Heilile ei valmistanud kursuse kaugõppe- ja statsionaarosa läbimine erilisi raskusi. Loodetavasti saab Heili ka praktikaosaks vajalikud õppelaskmised varsti läbi viia, sest Naiskodukaitsele kuluvad pädevad laskeinstruktorid oma ridades igati ära.

Järgmine Laskeinstruktori kursus toimub Kaitseliidu Koolis sügisel.

Valga ringkonna instruktor Heili Mets osales Laskeinstruktori kursusel

FastLion CMS

Valga ringkonna instruktor Heili

Valga ringkonna instruktor Heili

Kursuse edukal läbimisel väljastatakse kursuslasele Kaitseliidu Kooli laskeinstruktori tunnistus-sertifikaat, mis lubab viia läbi õppelaskmisi ühest relvaliigist (kuni 20 mm käsitulirelvadest) jao suurusele üksusele ning olla tulepositsiooni kontrollijaks lahinglaskmiste läbiviimisel (kuni 20 mm käsitulirelvadest) jao suurusele üksusele kaitseväes ja Kaitseliidus Naiskodukaitsel on praegu Laskeinstruktori kursuse I etapi läbinud ja laskeinstruktori sertifikaati omavaid instruktoreid kolm (Lääne ringkonnast, Tallinna ringkonnast ja Tartu ringkonnast) 17. -22. maini viidi Kaitseliidu Koolis läbi järjekordne Laskeinstruktori kursuse I etapp. Kursusel osales ka Naiskodukaitse Valga ringkonna instruktor Heili Mets.Laskeinstruktori kursuse I etapp koosneb kursusele eelnevast kaugõppest Kaitseväe e-õppe portaalis Ilias, nädalasest statsionaarõppest ja kursusele järgnevast õppepraktikast oma kodumalevas. Õppepraktika käigus tuleb läbi viia vähemalt kolm õppelaskmist.

Valga ringkonna instruktor Heili Mets osales Laskeinstruktori kursusel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse