Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Väike-Maarjasse kerkis lumelinn Väike-Maarjasse kerkis lumelinn Väike-Maarja staadionil valmis täna kohalike naiskodukaitsjate ja Väike-Maarja vallavalitsuse eestvedamisel vahva lumelinn, mis on pühendatud alanud sea-aastale ja jääb sinna lastele rõõmuks lume sulamiseni. Foto Margit Randveer Koostöö Sport Tähtpäevad ← Eelmine Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja on Anneli Mikiver Järgmine → Märtsikuu märksõnadeks said baasväljaõpe ja ringkonnakogu Väike-Maarjasse kerkis lumelinn

Väike-Maarjasse kerkis lumelinn

Kristel Kitsing 7. veebr. 2019

Väike-Maarja staadionil valmis täna kohalike naiskodukaitsjate ja Väike-Maarja vallavalitsuse eestvedamisel vahva lumelinn, mis on pühendatud alanud sea-aastale ja jääb sinna lastele rõõmuks lume sulamiseni.

Väike-Maarjasse kerkis lumelinn
Foto Kristel Kitsing
Väike-Maarjasse kerkis lumelinn
Naiskodukaitsja Margit Randveer annab veel viimast lihvi. Foto Kristel Kitsing

„No nii vahva, et ilmataat on meid tänavu lume ja miinuskraadidega rõõmustanud, et lumelinn kerkida sai,“ rõõmustas naiskodukaitsja ja valla keskkonnanõunik Leie Nõmmiste. „Näha neid laste säravaid silmi ja teotahet – see on korraldajale suurim tänu,“ märkis Nõmmiste ja jagas kiidusõnu kõigile osalejatele. „Eriti vahva, et ettevõttest Baltic Log Cabins tuli nii suurearvuline meeskond välja ja Väike-Maarja Gümnaasiumist olid nii paljud klassid ühtse jõuna väljas. Tõsiselt äge!“ kiitis ta osalejaid.

 

Ühtekokku kerkis pea saja inimese osavõtul staadionile tosin kuju, mille hulgas nii hiiglaslik londiste kui troll, mis annavad lisaks silmailu pakkumisele ka lastele võimaluse liugu lasta.

 

Seltsimaja kõrval algas kell 13 lumeskulptuuride ehitamine. Ideed peas, töövahendid – labidad, ämbrid, värvid jm – kaasas, alustati tööd.

 

Kui esialgu ei osanud keegi aimata, mis neist suurtest lumekuhjadest kujunema peaks, siis kahe tunni pärast oli iga kuju omanäoline ja meeskondade idee teostus juba üsna arusaadav.

 

Viimane pooltund kulus pea kõigil viimaseks lihvimiseks, aga nii mõnelgi lumeskulptuuril käis juba ka vilgas liulaskmine – skulptuuri vastupidavuse proovimine.

 

Võistluse lõpetamise ja lumelinna avamise ajaks kell 16 olid kõik tööd lõpetatud. Ning nüüd oli hea ampsata kosutavat kringlit ja nautida sooja teed.

Väike-Maarjasse kerkis lumelinn
Lõppviimistluse usaldasime kohalikele pritsumeestele. Foto Margit Randveer

FastLion CMS

Väike-Maarjasse kerkis lumelinn

Väike-Maarjasse kerkis lumelinn

Foto Kristel Kitsing Naiskodukaitsja Margit Randveer annab veel viimast lihvi Foto Kristel Kitsing „No nii vahva, et ilmataat on meid tänavu lume ja miinuskraadidega rõõmustanud, et lumelinn kerkida sai,“ rõõmustas naiskodukaitsja ja valla keskkonnanõunik Leie Nõmmiste Väike-Maarja staadionil valmis täna kohalike naiskodukaitsjate ja Väike-Maarja vallavalitsuse eestvedamisel vahva lumelinn, mis on pühendatud alanud sea-aastale ja jääb sinna lastele rõõmuks lume sulamiseni.

Väike-Maarjasse kerkis lumelinn

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse