Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Väike-Maarja valla aasta ema on Leie Nõmmiste Väike-Maarja valla aasta ema Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus kuulutasid 11. mail välja Väike-Maarja aasta ema, kelleks on Simunas elav nelja lapse ema Leie Nõmmiste. Foto Kristel Kitsing Koostöö Tähtpäevad Tähtpäevad ← Eelmine Viru ringkonna õppus KIIL toimus Väike-Maarjas Järgmine → Naiskodukaitse parimad esmaabiandjad on Viru ringkonnas Väike-Maarja valla aasta ema on Leie Nõmmiste

Väike-Maarja valla aasta ema on Leie Nõmmiste

Kristel Kitsing 13. mail 2018

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus kuulutasid 11. mail välja Väike-Maarja aasta ema, kelleks on Simunas elav nelja lapse ema Leie Nõmmiste.

Väike-Maarja valla aasta ema on Leie Nõmmiste
Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver annab laureaadile üle spetsiaalselt selle konkurssi tarvis kujundatud logoga lõikelaua. Foto Kristel Kitsing

„Tahan öelda, et ma pole kindlasti nö ideaalne ema ja ega ma tahagi seda olla. Aga oma kodu ja peret olen pidanud siin ilmas kõige tähtsamaks,“ sõnas Leie Nõmmiste tunnustamisüritusel. „Julgen täna tõdeda, et oma pere vankrit on mul kerge vedada, sest olen seda teinud koos oma mõistva ja toetava abikaasaga. Samuti on meile suureks abiks olnud minu vanemad, nii nõu kui jõuga,“ lisas Nõmmiste ja soovis kõigile hingerahu, teineteise mõistmist ja palju armastust.

 

Väike-Maarja vallavalitsuses keskkonnanõunikuna töötava Leie Nõmmiste väärtustab tervislikke eluviise. Kogu perega käiakse erinevatel spordiüritustel, näiteks Simuna-Laekvere rahvajooksul, triatlonil Ebavere kange, Emumäe jooksul, Eesti Ööjooksul jne.

 

Lapsi kasvatavad Nõmmiste peres ema ja isa koos ning ühiste põhimõtete järgi. Suureks väärtuseks on kolme põlvkonna ühe katuse all elamine, vanaema ja vanaisa elutarkust jagub ka lastele. Lastel on peres ja kodutöödes oma roll ja ülesanded, mida nad meeleldi täidavad

 

Leie teeb aktiivset koostööd kooli ja lasteaiaga, kus tema lapsed õpivad. Koolis käivate laste õppeedukus on väga hea, käitumine eeskujulik. Lapsed esindavad kooli erinevatel võistlustel, olümpiaadidel ja konkurssidel, osalevad koolivälisel ajal huviringides ja tegelevad spordiga.

 

Leie on loonud koos oma perega kauni aiaga ilusa kodu, kus lastel on mõnus olla. Laste sõbrad on alati perekond Nõmmiste kodus oodatud. Leie on oma lastele tagasihoidliku käitumise, töökuse ja rahuliku meelega suureks eeskujuks.

Väike-Maarja valla aasta ema on Leie Nõmmiste
Nõmmiste pere. Foto Kristel Kitsing

Leie on suure missioonitundega inimene ja väga kohusetundlik oma tööülesannete täitmisel. Tema töö tulemusena on valla elukeskkond muutunud kaunimaks ja keskkonnasõbralikumaks.

 

Leie on ka ühiskondlikult aktiivne, osaledes Simuna Naisteklubi, Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja MTÜ Kotli Maja tegemistes. Ta jõuab korraldada naisteklubi aiareise kaunitesse koduaedadesse ja küpsetada kooke keskpäevakohvikusse, vabatahtlikuna olla abiks noorte kotkaste iga-aastase patrullvõistluse Viru Tarvas vastutegevuse organiseerimisel ning turvajaks kodutütarde ja noorte kotkaste üleriigilisel seiklusmängul „Ristmik“, juhendada viljapuude lõikamist ning organiseerida noorte transporti suusa- ja maadlustreeningutele.

 

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus annavad Aasta Ema aunimetuse välja korra aastas emadepäeva paiku. Tänavu esitati konkurssile viis kandidaati.

Väike-Maarja valla aasta ema on Leie Nõmmiste
Väike-Maarja valla aasta ema aunimetuse pälvinut on tulnud õnnitlema ka Viru ringkonna esinaine Lea Matusorg (paremal). Foto Kristel Kitsing

FastLion CMS

Väike-Maarja valla aasta ema

Väike-Maarja valla aasta ema

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver annab laureaadile üle spetsiaalselt selle konkurssi tarvis kujundatud logoga lõikelaua Foto Kristel Kitsing „Tahan öelda, et ma pole kindlasti nö ideaalne ema ja ega ma tahagi seda olla Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus kuulutasid 11. mail välja Väike-Maarja aasta ema, kelleks on Simunas elav nelja lapse ema Leie Nõmmiste.

Väike-Maarja valla aasta ema on Leie Nõmmiste

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse