Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Väike-Maarja valla aasta ema on Elle Trei Väike-Maarja valla aasta ema 11. mail andsid Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver ja Väike-Maarja vallavanem Indrek Kesküla üle Väike-Maarja valla aasta ema tunnustuse Väike-Maarjas elavale kolme lapse emale, viie lapselapse vanaemale ja 19 aastat Tallinna lastekodus pereemana vastutusrikast tööd teinud Elle Treile (63). Foto Kristel Kitsing Koostöö ← Eelmine Naiskodukaitsjad korraldavad veteranide auks linnaorienteerumise Järgmine → Vabatahtlikud juhid värskendasid vaimu Väike-Maarja valla aasta ema on Elle Trei

Väike-Maarja valla aasta ema on Elle Trei

Kristel Kitsing 11. mail 2021

11. mail andsid Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver ja Väike-Maarja vallavanem Indrek Kesküla üle Väike-Maarja valla aasta ema tunnustuse Väike-Maarjas elavale kolme lapse emale, viie lapselapse vanaemale ja 19 aastat Tallinna lastekodus pereemana vastutusrikast tööd teinud Elle Treile (63).

Väike-Maarja valla aasta ema on Elle Trei
Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver aasta ema õnnitlemas. Foto Kristel Kitsing

Elle on kogu elu olnud väga töökas. Ta ei ole kartnud ühtegi füüsilist ega võõrast tööd. Ta on tegelenud nii loomade, õpetamise, koristamise, puidutöö ja laste kasvatamisega. Selle kõige kõrvalt on ta olnud alati olemas oma laste jaoks ja hoolimist on jätkunud ka võõrastele lastele juba enne seda, kui ta alustas tööd lastekodus.

 

Töötamine lastekodus on aga Elle kutsumus. Temas on nii palju emalikkust ja soojust ja see pole jäänud märkamata. Teda on tunnustatud erinevate tänukirjade ja auhindadega. Kõige suurem tunnustus langes tänavusele valla aasta emale osaks mullu novembris, kui talle omistati elutööpreemia Kuldne Kartul, mida annab välja Eesti Asenduskodu Töötajate Liit.

 

Elle on üles kasvatanud kolm suurepärast last, kes nüüdseks on juba täiskasvanud ning ise lapsevanemad. Aasta ema mõlemad tütred töötavad samuti lastega (lasteaedades), lisaks on nad aktiivsed naiskodukaitsjad. Poeg töötab aga ettevõttes ostujuhina ja on kirglik hobikalamees.

 

Elle on vanaemaks viiele lapselapsele, kellele ta väga palju oma vaba aega pühendab: mängivad, joonistavad, loevad raamatuid, kokkavad koos ja veel palju muud.

 

Ellet iseloomustatakse kui rahulikku, südamlikku ja sooja inimest, kes leiab igas inimeses midagi head. Ta peab lugu tervislikest eluviisidest: kõnnib palju, sõidab rattaga ja nakatab ka teisi oma aktiivsuse pisikuga. Veel on sotsiaaltöö haridusega Elle hobiks joonistamine ja ilukiri.

Väike-Maarja valla aasta ema on Elle Trei
Täna õnnitlesid vallavanem Indrek Kesküla ja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver Väike-Maarja valla aasta ema Elle Treid (keskel). Foto Kristel Kitsing

FastLion CMS

Väike-Maarja valla aasta ema

Väike-Maarja valla aasta ema

Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver aasta ema õnnitlemas Foto Kristel Kitsing Elle on kogu elu olnud väga töökas 11. mail andsid Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver ja Väike-Maarja vallavanem Indrek Kesküla üle Väike-Maarja valla aasta ema tunnustuse Väike-Maarjas elavale kolme lapse emale, viie lapselapse vanaemale ja 19 aastat Tallinna lastekodus pereemana vastutusrikast tööd teinud Elle Treile (63).

Väike-Maarja valla aasta ema on Elle Trei

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse