Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Väike-Maarja naiskodukaitsjad koguvad vahendeid laste muusikakooli aastamaksu tasumiseks Väike-Maarja naiskodukaitsjad koguvad vahendeid Väike-Maarja Vallavalitsus ja Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ühendavad piirkonnas jõud, et koguda vahendeid Väike-Maarja valla kolmele andekale lapsele muusikakooli aastamaksu tasumiseks. Foto: Velli Ehasalu ← Eelmine Naised eeterlike õlide maailmas Järgmine → Kaja Teder: „Esmaabi tuleb õpetada nii hästi, et kriitilises olukorras õpilased ka õpetajat aidata oskaksid“ Väike-Maarja naiskodukaitsjad koguvad vahendeid laste muusikakooli aastamaksu tasumiseks

Väike-Maarja naiskodukaitsjad koguvad vahendeid laste muusikakooli aastamaksu tasumiseks

Kristel Kitsing, Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna toetajaliige 12. aprillil 2016

Väike-Maarja Vallavalitsus ja Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ühendavad piirkonnas jõud, et koguda vahendeid Väike-Maarja valla kolmele andekale lapsele muusikakooli aastamaksu tasumiseks.

Väike-Maarja naiskodukaitsjad koguvad vahendeid laste muusikakooli aastamaksu tasumiseks
Foto: Velli Ehasalu

Sel aastal on Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond koos Väike-Maarja Vallavalitsusega võtnud eesmärgiks koguda toetusi valla kolmele lapsele muusikakooli aastamaksu tasumiseks. Terve kuu jooksul kogutakse annetusi, mis liidetakse 14. mail korraldatava Heategevusmatka vahenditega.

 

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver kommenteeris, et ühiselt tehtud asi on hea asi ning selle tunnistuseks on ka 2014. aasta sarnane ühistegemine, mille abil sai Kiltsi suurpere üksikema omale majja uue ahju. „Meie ühiskonnas on perekondi, kellel on raske ning kelle igapäevased mured on hoopis erinevad heaoluühiskonnast. Meie asi on märgata ja kutsuda üles inimesi head tegema,“ märkis Mikiver. Ta lisas, et suurim heameel on taolisi algatusi vedada just kodukohas.

 

Jaoskonna esinaise sõnul on väike summa seemneks juba lõppeesmärgi suunas kokku kogutud. „Keetsime nö vanaemaaegsel meetodil rasvast, linaõlist, männitõrvast ja seebikivist tõrvaseepi ja selle müügist saadud tulu läheb samuti nende kolme lapse muusikalise põhihariduse kindlustamiseks.“ Üks laps, keda toetada soovitakse on Väike-Maarjast ning õpib kohalikus muusikakoolis, kaks last aga Simunast ning õpivad Väike-Maarja muusikakooli filiaalis Simunas.

 

Väike-Maarja vallavanem Indrek Kesküla kommenteeris, et käesoleval aastal oma 90. aastapäeva tähistanud Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond on lisaks oma organisatsiooni arendamisele kujunenud ka oluliseks kogukonna osaks. „Iga heategu annab võimaluse näha Väike-Maarja kohal veelgi sinisemat taevast,“ sõnas Kesküla.

 

Vajalikke vahendeid kogutakse 13. maini Väike-Maarja Vallavalitsuse arveldusarve numbril EE372200001120083456 (SWEDBANK), märkides selgituseks „heategu“.

 

Heategevusmatka ühisstart Ebavere tervisekeskuse juurest antakse 14. mai keskpäeval.

Väike-Maarja naiskodukaitsjad koguvad vahendeid laste muusikakooli aastamaksu tasumiseks
Foto: Velli Ehasalu

FastLion CMS

Väike-Maarja naiskodukaitsjad koguvad vahendeid

Väike-Maarja naiskodukaitsjad koguvad vahendeid

Foto: Velli Ehasalu Sel aastal on Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond koos Väike-Maarja Vallavalitsusega võtnud eesmärgiks koguda toetusi valla kolmele lapsele muusikakooli aastamaksu tasumiseks Terve kuu jooksul kogutakse annetusi, mis liidetakse 14 Väike-Maarja Vallavalitsus ja Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ühendavad piirkonnas jõud, et koguda vahendeid Väike-Maarja valla kolmele andekale lapsele muusikakooli aastamaksu tasumiseks.

Väike-Maarja naiskodukaitsjad koguvad vahendeid laste muusikakooli aastamaksu tasumiseks

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse