Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Väike-Maarja jaoskond kutsub esitama kandidaate aasta ema tiitlile Väike-Maarja jaoskond kutsub esitama Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus kuulutavad välja valla aasta ema ja otsivad selleks sobivaid kandidaate. Tähtpäevad ← Eelmine Öörännakul näitasid kõrget taset peastaabis töötavad naiskodukaitsjad Järgmine → Kuidas mehed meist sõdureid voolisid Väike-Maarja jaoskond kutsub esitama kandidaate aasta ema tiitlile

Väike-Maarja jaoskond kutsub esitama kandidaate aasta ema tiitlile

Kristel Kitsing 23. aprillil 2019

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus kuulutavad välja valla aasta ema ja otsivad selleks sobivaid kandidaate.

Väike-Maarja jaoskond kutsub esitama kandidaate aasta ema tiitlile
2018. aastal pälvis aasta ema aunimetuse Leie Nõmmiste. Foto Kristel Kitsing

Tiitlile võib kandideerida Eesti kodanik ja Väike-Maarja valla elanik, kes on kasvatanud üles tublid lapsed, on neile eeskujuks, väärtustab pere ja kodu ning on aktiivne ja tegus ka ühiskondlikult. Täpsem statuut leitav valla kodulehel.

 

Kandidaatide esitamist ootame nii organisatsioonidelt kui ka üksikisikutelt. Ettepanekuid kandidaadi lähema tutvustuse ja valiku põhjendusega saab teele panna . Viimane päev ettepanekute esitamiseks on 30. aprill.

 

Otsuse tiitli andmiseks teeb ettepanekute põhjal selleks moodustatud komisjon, kuhu kuuluvad Väike-Maarja naiskodukaitsjad ja Väike-Maarja valla esindajad. Tunnustamine leiab aset Väike-Maarja seltsimajas toimuval emadepäeva kontserdil.

 

2018. aastal pälvis Väike-Maarja valla aasta ema tiitli Simunas elav nelja lapse ema Leie Nõmmiste, kes väärtustab tervislikke eluviise ning kasvatab abikaasaga lapsi ühiste põhimõtete järgi. Ta on oma lastele tagasihoidliku käitumise, töökuse ja rahuliku meelega suureks eeskujuks, olles ka ühiskondlikult aktiivne ning osaledes Simuna Naisteklubi, Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja MTÜ Kotli Maja tegemistes.

FastLion CMS

Väike-Maarja jaoskond kutsub esitama

Väike-Maarja jaoskond kutsub esitama

2018 aastal pälvis aasta ema aunimetuse Leie Nõmmiste Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus kuulutavad välja valla aasta ema ja otsivad selleks sobivaid kandidaate.

Väike-Maarja jaoskond kutsub esitama kandidaate aasta ema tiitlile

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse