Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
"Vaata, kes laenutab!" "Vaata, kes laenutab!" 27. oktoobril oli Haapsalu raamatukogus külalislaenutajate päev “Vaata, kes laenutab”, mis seekord toimus koostöös Kaitseliidu ja Naiskodukaitsega. sünnipäeval Järgmine → Laskepäev sportrelvadest "Vaata, kes laenutab!"

"Vaata, kes laenutab!"

Virge Võsu 21. nov. 2017

27. oktoobril oli Haapsalu raamatukogus külalislaenutajate päev
“Vaata, kes laenutab”, mis seekord toimus koostöös Kaitseliidu ja Naiskodukaitsega.

"Vaata, kes laenutab!"
Kutsel on kõik vajalik kirjas. Foto: Haapsalu raamatukogu

Külalislaenutajate päev andis hea võimaluse näha, kuidas näeb raamatukogu töö välja seestpoolt.Selline päev on ellu kutsutud selleks, et tutvustada külalislaenutajatele ja lugejatele raamatukogus tööd, erinevaid tööülesandeid, reklaamida raamatuhoidlate väärtusi ning raamatukogu igapäevaelu üldiselt. Lugejatel oli suurepärane võimalus kuulda meie lugemissoovitusi ja -elamusi ning vahetada huvitavaid ja põnevaid lugemiskogemusi. Raamatukogu külastajad said Kaitseliidu ja Naiskodukaitse liikmetega vabamas õhkkonnas mõtteid vahetada, uue ameti saanu aga võis tõdeda, et raamatukogutöö pole põrmugi nii lihtne ja rutiinne, nagu ehk kõrvaltvaatajale tunduda võib. Eelnevatel aastatel on külalislaenutajate päeval laenutajateks olnud erineva eluala inimesed Läänemaalt.

 

"Vaata, kes laenutab!"
Laenutavad Kai ja Mailis. Foto: Haapsalu raamatukogu
"Vaata, kes laenutab!"
Kas toon veel mõne raamatu? Foto: Haapsalu raamatukogu
"Vaata, kes laenutab!"
Virge jagab vajalikke soovitusi. Foto: Haapsalu raamatukogu

„Vaata, kes laenutab!“ Just nii oleks võinud igale raamatukokku astujale hüüda.Põhjuse selleks andsid kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad, kes sel päeval soovijatele raamatuid laenutasid.

Ühena naiskodukaitsjatest sain ka mina leti taga raamatukogutöötaja tööd teha. Päev oli täis meeldivaid emotsioone. Kui kutsutakse oleme taas kohal!

"Vaata, kes laenutab!"
Pealiku valvsa pilgu all. Foto: Haapsalu raamatukogu

FastLion CMS

"Vaata, kes laenutab!"

"Vaata, kes laenutab!"

Kutsel on kõik vajalik kirjas Foto: Haapsalu raamatukogu Külalislaenutajate päev andis hea võimaluse näha, kuidas näeb raamatukogu töö välja seestpoolt 27. oktoobril oli Haapsalu raamatukogus külalislaenutajate päev“Vaata, kes laenutab”, mis seekord toimus koostöös Kaitseliidu ja Naiskodukaitsega.

"Vaata, kes laenutab!"

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse