Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Üleskutse: teeme lapsele pai, avades südame Üleskutse: teeme lapsele pai, Eeskujuliikumine Valge Õhupall kutsub kõiki inimesi üles lastekaitsepäeval, 1. juunil kell 11:11 võtma oma igapäevatoimetustest hetke, et teha lapsele pai. ← Eelmine Google eemaldas ootamatult “Ole valmis!” rakenduse Järgmine → Peaminister tänab naiskodukaitsjaid panuse eest koroonakriisi lahendamisesse Üleskutse: teeme lapsele pai, avades südame

Üleskutse: teeme lapsele pai, avades südame

28. mail 2020

Eeskujuliikumine Valge Õhupall kutsub kõiki inimesi üles lastekaitsepäeval, 1. juunil kell 11:11 võtma oma igapäevatoimetustest hetke, et teha lapsele pai.

Üleskutse: teeme lapsele pai, avades südame

Pai saab teha ka virtuaalselt – avades südame, mille sisse on kirjutatud pai saajad või #lapselepai, ning jagades sellest sotsiaalmeedias pilti või videot. Võttes aktsioonist osa, anname avalikult teada, et laste märkamine ja lastest hoolimine on meie jaoks oluline.

 

Laps või täiskasvanu, noor või vana - me kõik tahame vahel pai. Olgu pai siis füüsiliselt, sõnades, mõtetes või pilguga edasi antud. Aktsiooni “Teeme lapsele pai” seos lastekaitsepäevaga on sümboolne ja taotluslik. Laste hoidmine ja kaitsmine on loomulik ja väga oluline osa lapsevanemaks olemisest. Igal tehtud pail on eriline hoolivust näitav ja turvatunnet loov tähendus, ning seda sõltumata vanusest. Mida kaugemale jääb lapsepõlv, seda erilisemaks muutub vanematelt ja vanavanematelt saadud pai!

Eeskujuliikumises “Valge Õhupall” osaleb ka Naiskodukaitse.

Aktsiooni eestvedaja  Tamo Vahemetsa sõnul tuleb pai erilisus esile vaid siis, kui seda teeb lapsele väga lähedane inimene, näiteks lapsevanem või vanavanem. „Üks pai võib tähendada rohkem kui tuhat sõna. Pai on kui võlupuudutus, mis loob turvatunde, ning imerohi, mis aitab üle saada raskustest. Tehes lapsele pai, anname talle edasi selge sõnumi – me märkame üksteist ja hoolime üksteisest. Seepärast on lihtne meeles pidada ka aktsiooni toimumise sümboolset kellaaega 11:11,“ lisas ta.

 

Aktsioonis osalemine on lihtne: tee lapsele pai, jäädvusta hetk ning jaga sotsiaalmeedias, kasutades teemaviiteid #lapselepai ja #märkame11hoiame11.

 

Virtuaalse pai tegemiseks lõika valgest paberist välja süda, kirjuta sinna sisse pai saaja(d) või siis lihtsalt #lapselepai, edasta see video või foto pai saajatele ning jaga sotsiaalmeedias, kasutades teemaviiteid #lapselepai ja #märkame11hoiame11.

 

Lisaks vanematele, vanavanematele ja teistele inimestele kutsume virtuaalse pai aktsioonis osalema ka organisatsioone. Südame avamisega saab organisatsioon näidata, et seab oma tegevuses olulisele kohale tänastele lastele tervema ja turvalisema tuleviku loomise.

Kodanikualgatus Eeskujuliikumine “Valge Õhupall” koondab endas vastutustundlikke organisatsioone nii era- kui ka riigisektorist, kes osalevad sektorite ülestes ühistegevustes. Eeskujuliikumises osaleb teiste hulgas ka Naiskodukaitse.

 

Eeskujuliikumise eesmärk on väärtustada teadlikult eeskujuks olemist ning sellega kaasnevat vastutust turvalisema elukeskkonna kujundamisel.

FastLion CMS

Üleskutse: teeme lapsele pai,

Üleskutse: teeme lapsele pai,

Pai saab teha ka virtuaalselt – avades südame, mille sisse on kirjutatud pai saajad või #lapselepai , ning jagades sellest sotsiaalmeedias pilti või videot Võttes aktsioonist osa, anname avalikult teada, et laste märkamine ja lastest hoolimine on meie jaoks oluline Eeskujuliikumine Valge Õhupall kutsub kõiki inimesi üles lastekaitsepäeval, 1. juunil kell 11:11 võtma oma igapäevatoimetustest hetke, et teha lapsele pai.

Üleskutse: teeme lapsele pai, avades südame

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse