Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse tähistab taasloomise aastapäeva vormikandmisega Naiskodukaitse tähistab taasloomise aastapäeva 20. septembril möödub 31 aastat Naiskodukaitse taasloomisest. Esinaine Airi Tooming kutsub selle puhul üles kõiki naiskodukaitsjaid, kel võimalik, sellele päevale pidulikkuse lisamiseks oma töökohal või koolis vormi kandma, olgu selleks siis Naiskodukaitse pidulik vorm, Kaitseväe laiguline vorm või evakuatsioonirühma liikme vorm. septembril veebis Naiskodukaitsega tutvuma Järgmine → Naiskodukaitse laskevõistlus sportrelvadest 2022 Naiskodukaitse tähistab taasloomise aastapäeva vormikandmisega

Naiskodukaitse tähistab taasloomise aastapäeva vormikandmisega

19. sept. 2022

20. septembril möödub 31 aastat Naiskodukaitse taasloomisest. Esinaine Airi Tooming kutsub selle puhul üles kõiki naiskodukaitsjaid, kel võimalik, sellele päevale pidulikkuse lisamiseks oma töökohal või koolis vormi kandma, olgu selleks siis Naiskodukaitse pidulik vorm, Kaitseväe laiguline vorm või evakuatsioonirühma liikme vorm.

Naiskodukaitse tähistab taasloomise aastapäeva vormikandmisega
Pildil naiskodukaitsjad Tiiu Sommer oma töökohal Raadio Elmar hommikuprogrammi saatejuht-toimetajana ning Veronica Kosenkranius Kohila Gümnaasiumi õpetajana.

“Naiskodukaitsjaid võib iseloomustada kui läbilõiget täiesti tavalistest Eesti naistest,” sõnas Tooming. Naiskodukaitsjate seas on inimesi kõikidelt elualadelt - siin on arste ja õppejõude, treenereid ja kokkasid, õpetajaid, õmblejaid ja müüjaid, õpilasi ja tudengeid, töötuid, muusikuid, erinevaid juhte jne. “Meil kõikidel on erinevad kogemused ja ka pisut erinev maailmapilt, kuid meie põhiväärtused on samad. Hoolimata erinevustest on naiskodukaitsjad usaldusväärseimad sõbrad ja tahtejõuliseimad kaaslased, keda endale soovida. Seega oleks tore oma kaaslastele tööl või koolis näidata - teie kõrval tegutseb naiskodukaitsja,” selgitas Naiskodukaitse esinaine oma üleskutset.

 

Kui võtad vormikandmise päevast osa või märkad sel päeval kuskil vormis naiskodukaitsjat, jaga meiega sotsiaalmeedias oma fotosid, kasutades postituses teematrelle #naiskodukaitse.

Naiskodukaitse on Kaitseliidu naisorganisatsioon, mille eesmärgiks on naiste kaasamine riigikaitsesse ning laiemalt kogu ühiskonna turvalisemaks muutmisse. Naiskodukaitses on oma koha riigikaitses leidnud üle 3600 naise üle terve Eesti. Kel soovi ka liituda, saab tulla veebis 20. septembril toimuvale tutvustusõhtule, lisainfot leiab Naiskodukaitse kodulehelt:

https://www.naiskodukaitse.ee/Tule_24_septembril_veebis_Naiskod_4875

FastLion CMS

Naiskodukaitse tähistab taasloomise aastapäeva

Naiskodukaitse tähistab taasloomise aastapäeva

Pildil naiskodukaitsjad Tiiu Sommer oma töökohal Raadio Elmar hommikuprogrammi saatejuht-toimetajana ning Veronica Kosenkranius Kohila Gümnaasiumi õpetajana “Naiskodukaitsjaid võib iseloomustada kui läbilõiget täiesti tavalistest Eesti naistest,” sõnas Tooming 20. septembril möödub 31 aastat Naiskodukaitse taasloomisest. Esinaine Airi Tooming kutsub selle puhul üles kõiki naiskodukaitsjaid, kel võimalik, sellele päevale pidulikkuse lisamiseks oma töökohal või koolis vormi kandma, olgu selleks siis Naiskodukaitse pidulik vorm, Kaitseväe laiguline vorm või evakuatsioonirühma liikme vorm.

Naiskodukaitse tähistab taasloomise aastapäeva vormikandmisega

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse