Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Üks tore teisipäevaõhtu Üks tore teisipäevaõhtu 7. märtsil kogunesid Kaerepere jaoskonna naised Alu mõisa kööki ja ikka selleks, et koos mõnusalt aega veeta ja teha midagi tervisele kasulikku. Külla kutsuti ka sõbrad koos lastega. Veel Üks tore teisipäevaõhtu

Üks tore teisipäevaõhtu

Gaida Kuuse 16. märtsil 2017

7. märtsil kogunesid Kaerepere jaoskonna naised Alu mõisa kööki ja ikka selleks, et koos mõnusalt aega veeta ja teha midagi tervisele kasulikku. Külla kutsuti ka sõbrad koos lastega.

Üks tore teisipäevaõhtu

Meie vesiste talvede juures on haigused, nohu, köha kerged tulema. Teadagi, et paljusid haigusi aitavad ennetada puhtad käed ja kätepesuks on vaja meil seepi ja miks mitte seda ise teha.

Meie seebitegu tuli juhendama Kadri Laan. Õpetaja poolt lühike iseenda tutvustus, juttu glütseriinist, seebimassist ja selle ohutusest tervisele ja läkski lahti lõbus seebitegu.

Juhendaja näpunäidete järgi sai seebimass tükkideks hakitud, mikrolaineahjus kuumutatud, lisatud eeterlikud õlid ja seebivärvid, sekka toredaid nalju ja jutuvada, saidki seebid vormi valatud. Nüüd oli ka hetk aega teed, kohvi ja küpsist võtta ja üksteisega juttu puhuda.

Õhtu põnevaim hetk oli see kui saime tahkunud seebid vormist välja võtta. Oi, mis toredaid kujukesi laud täis sai: karud, inglid, kõrvitsad, südamed, roosid  ei jõuagi kõike üles lugeda ja kui erinevaid värve seal leidus.

Üks tore teisipäevaõhtu

Põnevust oli palju, emotsioonid kõrged ja kõik oma ilusate seepidega  väga rahulolevad. Koju mindi heade emotsioonidega ja mine tea, ehk sai keegi omale naistepäeva kingiks eelmisel päeval valmistatud seebi ja Kaerepere jaoskond sai endale juurde toredad sõbrad. Loodame neid varsti oma ridades näha!

FastLion CMS

Üks tore teisipäevaõhtu

Üks tore teisipäevaõhtu

Meie vesiste talvede juures on haigused, nohu, köha kerged tulema Teadagi, et paljusid haigusi aitavad ennetada puhtad käed ja kätepesuks on vaja meil seepi ja miks mitte seda ise teha 7. märtsil kogunesid Kaerepere jaoskonna naised Alu mõisa kööki ja ikka selleks, et koos mõnusalt aega veeta ja teha midagi tervisele kasulikku. Külla kutsuti ka sõbrad koos lastega.

Üks tore teisipäevaõhtu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse