Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tuntud eestlased panevad oma esemed heategevuseks oksjonile Tuntud eestlased panevad oma Laura Põldvere kõrvarõngad, Hendrik Sal-Salleri autogrammiga elulooraamat, Gameboy Tetrise prillid, Anu Välba kaelakee, Ilmar Raagi nuga ja Joel Ostrati “Suure õhtusöögi” põll on vaid mõned näited esemetest, mida on võimalik soetada 05. aprillil algaval heategevuslikul oksjonil. Oksjonit korraldab Naiskodukaitse Sinilillekampaania raames. Foto: Erakogu ← Eelmine Naiskodukaitsjad koguvad Sinilillekampaania raames annetusi kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide toetuseks Järgmine → Kaitseliit tunnustas aasta tegusid Tuntud eestlased panevad oma esemed heategevuseks oksjonile

Tuntud eestlased panevad oma esemed heategevuseks oksjonile

5. aprillil 2021

Laura Põldvere kõrvarõngad, Hendrik Sal-Salleri autogrammiga elulooraamat, Gameboy Tetrise prillid, Anu Välba kaelakee, Ilmar Raagi nuga ja Joel Ostrati “Suure õhtusöögi” põll on vaid mõned näited esemetest, mida on võimalik soetada 05. aprillil algaval heategevuslikul oksjonil. Oksjonit korraldab Naiskodukaitse Sinilillekampaania raames.

Tuntud eestlased panevad oma esemed heategevuseks oksjonile
Joel Ostrat annetas oksjonile oma põlle. Pildil koos Tartu ringkonna naiskodukaitsja Laura Jõgisooga.Foto: Monika Ristisaar

Heategevuslikku oksjonit on oma esemetega toetamas Marina Kaljurand, Joel Ostrat, Hendrik Sal-Saller, Anu Välba, Trad. Attack!, Gameboy Tetris, Ilmar Raag, Kaido Tiitus, Inboil, Priit Kuusk, Liina ja Vahur Kersna, Inga Lunge, Laura Põldvere, Ott Kiivikas, Kristiina Šmigun-Vähi, Roald Johannson, Igor Kopõtin, Karl-Erik Talvet, Martin Herem, Mihkel Raud ja Teet Margna.

 

Ettevõtmist omapoolsete oksjoni esemetega toetanud Marina Kaljurand on uhke selle üle, et ta on naiskodukaitsja, ja selle üle, mida naiskodukaitsjad teevad. “Sinilillekampaania on Naiskodukaitse lipulaev ja kui olukord nõuab, siis tuleb vastavalt kohanduda. Koroonakriisi tõttu ei saa kahjuks sellel aastal sinililli jagada, aga mul on väga hea meel osaleda "oma liblikatega" Naiskodukaitse heategevuslikul oksjonil,” jagas Kaljurand ning kutsus kõiki üles oksjonil osalema ja seeläbi meie veterane ja nende peresid toetama! “Anname au meie veteranidele!" sõnas Kaljurand.

 

Oksjon viiakse läbi Naiskodukaitse Facebooki lehel: facebook.com/events/2860209157570645/

Oksjoni esemed aitab võitjateni toimetada Itella Estonia OÜ.

 

Kogu oksjoni tulu annetatakse Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule, kellega koostöös Naiskodukaitse Sinilillekampaaniat korraldab. Kaheksandat aastat toimuva Sinilillekampaania eesmärk on kutsuda inimesi üles kandma Sinilille märki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ja nende lähedaste toetamiseks. Veterane on meie seas üle 3000, kes on osalenud erinevatel rahvusvahelistel sõjalistel ja rahutagamise operatsioonidel mitmel pool maailmas.

 

Tänavu kevadel kogutakse annetusi, et toetada veterane, nende lähedasi ning tervishoiu- ja spordivaldkonda laiemalt. Kampaaniaga saadav tulu aitab Narva Haiglal soetada vajalikke seadmeid, MTÜ Peaasjadel jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Viljandi linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidul edendada erivajadustega inimeste sporti.

 

Tuntud eestlased panevad oma esemed heategevuseks oksjonile
Tetris Gameboy kodanikunimega Pavel Bot¹arov ja Tallinna ringkonna instruktor Jaanika Kindlam. Pavel annetas oksjonile oma päikeseprillid ning vinüülplaadi. Foto: Erakogu

FastLion CMS

Tuntud eestlased panevad oma

Tuntud eestlased panevad oma

Joel Ostrat annetas oksjonile oma põlle Pildil koos Tartu ringkonna naiskodukaitsja Laura Jõgisooga Laura Põldvere kõrvarõngad, Hendrik Sal-Salleri autogrammiga elulooraamat, Gameboy Tetrise prillid, Anu Välba kaelakee, Ilmar Raagi nuga ja Joel Ostrati “Suure õhtusöögi” põll on vaid mõned näited esemetest, mida on võimalik soetada 05. aprillil algaval heategevuslikul oksjonil. Oksjonit korraldab Naiskodukaitse Sinilillekampaania raames.

Tuntud eestlased panevad oma esemed heategevuseks oksjonile

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse