Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tõnissoni perepäev trotsis vihma ja tuult Tõnissoni perepäev trotsis vihma 21. aprillil toimus Jõhvi promenaadil juba traditsiooniline Tõnissoni perepäev. Vihma ja tuult trotsides olid väljas mitmed organistatsioonid. Tänu kõigile, kes vaatamata kehvale ilmale oma kohalolekuga ürituse kordaminekule kaasa aitasid! Avalikud suhted Kodutütred Sinilillekampaania ← Eelmine Narvas vihisesid lisaks tuulele ka kuulid - toimus Naiskodukaitse laskevõistlus Järgmine → Käin seni kuni saan esikoha - olgu see siis mistahes vanuseklassis! Tõnissoni perepäev trotsis vihma ja tuult

Tõnissoni perepäev trotsis vihma ja tuult

Kristi Goldberg 23. aprillil 2018

21. aprillil toimus Jõhvi promenaadil juba traditsiooniline Tõnissoni perepäev. Vihma ja tuult trotsides olid väljas mitmed organistatsioonid.

Tõnissoni perepäev trotsis vihma ja tuult

 

Naiskodukaitselt oli võimalus osta Anname Au kampaania raames sinililli ja käepaelu. Iga ostja sai kaasa naiskodukaitsjate poolt valmistatud kiluvõileiva või vahvli. Kodutütred valmistasid rinnamärke ning aitasid sinilillede müügil.

Kaitseliit ja Noored Kotkad õpetasid oma telgis siduma sõlmi ning tegema lindudele pesakaste.

Maksu- ja Tolliamet näitas võltskaupu ja tooteid, mida ei tohi osta.  Viru Vangla viis läbi arvamismängu teemal, mida ei tohi vangil olla. Õigesti vastaja sai auhinnaks vanglas küpsetatud maitsva küpsise.  Kaasas olnud koerad demonstreerisid oma oskusi ning näha sai vanglabussi.

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus pakkus maitsvat toitu ja  tutvustas õpitavaid erialasid läbi praktiliste tegevuste. Võimalik oli tutvuda sõjatehnikaga, Päästeameti tegevusega jpm.

Esines Gerli Padar ning toimus Kindralijooksust osavõtjate autasustamine. Päeva lõpul söödi koos ära Naiskodukaitse poolt valmistatud tort.

Tänu kõigile, kes vaatamata kehvale ilmale oma kohalolekuga ürituse kordaminekule kaasa aitasid!

FastLion CMS

Tõnissoni perepäev trotsis vihma

Tõnissoni perepäev trotsis vihma

Naiskodukaitselt oli võimalus osta Anname Au kampaania raames sinililli ja käepaelu Iga ostja sai kaasa naiskodukaitsjate poolt valmistatud kiluvõileiva või vahvli 21. aprillil toimus Jõhvi promenaadil juba traditsiooniline Tõnissoni perepäev. Vihma ja tuult trotsides olid väljas mitmed organistatsioonid.

Tõnissoni perepäev trotsis vihma ja tuult

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse