Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Teistmoodi koosolek Keila jaoskonnas Teistmoodi koosolek Keila jaoskonnas Avasime sügishooaja laupäeval 23. septembril. Toimus välikoosolek, et sujuvalt suvisest puhkusemeeleolust töisesse aega üle minna. Teemaks oli: üks kõigi-kõik ühe eest ehk vaimne ja füüsiline koostöö jaoskonnas. Kodutütred Koostöö ← Eelmine SAAME TUTTAVAKS: Moonika Ots - tegusad naised jõuavad palju Järgmine → Tiiu Lambur – järjepidevuse kandja Teistmoodi koosolek Keila jaoskonnas

Teistmoodi koosolek Keila jaoskonnas

Aita Viigi 26. sept. 2017

Avasime sügishooaja laupäeval 23. septembril.
Toimus välikoosolek, et sujuvalt suvisest puhkusemeeleolust töisesse aega üle minna.
Teemaks oli: üks kõigi-kõik ühe eest ehk vaimne ja füüsiline koostöö jaoskonnas.

Teistmoodi koosolek Keila jaoskonnas
Peab saama!
Teistmoodi koosolek Keila jaoskonnas
Numbrimäng

Selle läbiviimiseks kutsusime appi Meelis Zujevi, kes on Keila sakudirühma „Osavad Pantrid“  juhiks. Tema valmistas meile ette lähteülesanded, mida siis kõik koos hakkasime lahendama. Esimene oli  soo ületamine ehk mätaste (kastide) ja 4 laua abil pidid kõik teisele kaldale saama. Kes vahepeal maha astus, alustas pimedana otsast. Ja nii siis oli päris huvitav kahte pimedat kamba peale juhendada ja ise ka mättale püsima jääda. Kõik läks hästi, meeskonnavaim oli tugev.

Teine ülesanne, ehk mälutreening numbritega. Kaardid meelde jätta ja pärast  õiges järjekorras nad tagurpidiasendist välja keerata. Harjutasime paar korda ja kolmas kord õnnestus see 37 sekundiga ära teha,  kordagi eksimata. Nupukad abilised olid meil kodutütred Eva ja Jette.

Teistmoodi koosolek Keila jaoskonnas
Pimeda juhendamine
Teistmoodi koosolek Keila jaoskonnas
Pusle

Kolmandaks pidime nööridega pange koos pallidega ringist välja saama ja teise ämbrisse tühjendama. Nii, väike nõupidamine ja läks. Hoplaa ja valmis. See läks kuidagi väga libedalt ja lõbusalt.

Neljas ülesanne oli pusle kokkupanek. Anti ette hunnik lauajuppe, ja neist pidime kokku saama joonisel etteantud „riiuli“. Selle pusimisega läks kõige kauem aega.  Siin kulusid ära jälle noorkotkaste abikäed.

Meiega koos tegutsesid ka tublid kodutütred Eva ja Jette ning noorkotkad Markus, Kerten ja Mäverik.

Hea tuju ja maitsvate pannkookidega, mida Pille-Riin küpsetas, sai meie koosolek läbi.

Seekord siis sedapidi.

FastLion CMS

Teistmoodi koosolek Keila jaoskonnas

Teistmoodi koosolek Keila jaoskonnas

Peab saama! Numbrimäng Selle läbiviimiseks kutsusime appi Meelis Zujevi, kes on Keila sakudirühma „Osavad Pantrid“ juhiks Tema valmistas meile ette lähteülesanded, mida siis kõik koos hakkasime lahendama Avasime sügishooaja laupäeval 23. septembril. Toimus välikoosolek, et sujuvalt suvisest puhkusemeeleolust töisesse aega üle minna. Teemaks oli: üks kõigi-kõik ühe eest ehk vaimne ja füüsiline koostöö jaoskonnas.

Teistmoodi koosolek Keila jaoskonnas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse