Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tegusat ja ohutut uut aastat! Tegusat ja ohutut uut Alutaguse ringkonnal oli tegus aasta ning jätkatakse tegevust turvalisuse nimel. Soovime kõigile tegusat ja ohutut uut aastat! ← Eelmine Malevkonna laskevõistluse võitsid naised Järgmine → Jaanuar - Utria dessant, Aasta naiskodukaitsja, Narva jaoskonna üldkoosolek Tegusat ja ohutut uut aastat!

Tegusat ja ohutut uut aastat!

Ave Paavo 31. dets. 2018

Alutaguse ringkonnal oli tegus aasta ning jätkatakse tegevust turvalisuse nimel.

Tegusat ja ohutut uut aastat!

2018.aasta oli Naiskodukaitse Alutaguse ringkonnale tegus aasta.

Olime abis Utria dessandi läbiviimisel. Andsime oma panuse õppustel Siug, Terasokas ja  Siil. Viimase raames viisime läbi esmakordselt ka evakuatsiooniõppuse. 

Korraldasime Naiskodukaitse laskevõistluse, M.Raamoti nimelise jalgrattamatka, kindral Tõnissoni ja Avinurme perepäeva. Olime kohal Eesti jaoks tähtsatel sündmustel.

Üle-eestilisel laskevõistlusel saavutasime esimese koha ja esmaabi  erialavõistlusel teise koha. Osalesime Naiskodukaitse koormusmatkal ja välitoitlustusvõistlusel. Lisaks osavõtt erinevatest matkadest, spordiüritustest jne.  

Viisime oma liikmetele läbi uue ohutushoiu baasväljaõppe ning suurõnnetuste meditsiinikorralduse täiendõppe. Samuti said meie liikmed omandada teadmisi ja oskusi erinevatel koolitusetel  nii Alutaguse kui ka teistes ringkondades ning Kaitseliidu koolis.

 

Meile on antud võimalus suurendada iseenda, oma lähedaste ja laiemalt kogu rahva turvalisust.

 

Soovime kõigile tegusat ja ohutut uut aastat!

FastLion CMS

Tegusat ja ohutut uut

Tegusat ja ohutut uut

2018 aasta oli Naiskodukaitse Alutaguse ringkonnale tegus aasta Alutaguse ringkonnal oli tegus aasta ning jätkatakse tegevust turvalisuse nimel.

Tegusat ja ohutut uut aastat!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse