Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tartus õpiti käsitsema automaati AK- Tartus õpiti käsitsema automaati 27. jaanuaril 2007 toimus Naiskodukaitse Tartu ringkonnas õppepäev, mille käigus omandati ja kinnistati põhitõdesid automaat AK-4 käsitsemise kohta. Lisaks Tartu ringkonna liikmetele osalesid relvaõppel ka naiskodukaitsjad Valga ja Põlva ringkondadest. Õppe viis läbi nooremleitnant Andres Sarits Tapa Väljaõppekeskusest. Pildil: n-ltn Sarits relvaõpet läbi viimas ← Eelmine Toimub staabiassistentide täiendkoolitus Järgmine → Naiskodukaitse Sakala ringkond õnnistab oma ringkonna lipu Tartus õpiti käsitsema automaati AK-

Tartus õpiti käsitsema automaati AK-

31. jaan. 2007

27. jaanuaril 2007 toimus Naiskodukaitse Tartu ringkonnas õppepäev, mille käigus omandati ja kinnistati põhitõdesid automaat AK-4 käsitsemise kohta. Lisaks Tartu ringkonna liikmetele osalesid relvaõppel ka naiskodukaitsjad Valga ja Põlva ringkondadest. Õppe viis läbi nooremleitnant Andres Sarits Tapa Väljaõppekeskusest.

Päeva jooksul õpiti detailideni tundma Kaitseliidu põhirelvana kasutatava AK-4 osi ja tehnilisi andmeid. Suurt tähelepanu pöörati ka relvade ja laskemoona käsitlemisele ning muudele ohutustehnilistele küsimustele.
Pikemalt peatuti laskmise etappidel, õigel sihtimisel ja laskeasendite harjutamisel. Teoreetiliste teadmiste kinnistumise tagas siinkohal korralik kuivtreening.

Kursandid jäid kokkuvõttes pika päevaga väga rahule. Eelkõige tagas rahulolu see, et instruktor pööras igale kursandile personaalselt tähelepanu.

Tartus õpiti käsitsema automaati AK-
Pildil: n-ltn Sarits relvaõpet läbi viimas

FastLion CMS

Tartus õpiti käsitsema automaati

Tartus õpiti käsitsema automaati

Päeva jooksul õpiti detailideni tundma Kaitseliidu põhirelvana kasutatava AK-4 osi ja tehnilisi andmeid Suurt tähelepanu pöörati ka relvade ja laskemoona käsitlemisele ning muudele ohutustehnilistele küsimustele 27. jaanuaril 2007 toimus Naiskodukaitse Tartu ringkonnas õppepäev, mille käigus omandati ja kinnistati põhitõdesid automaat AK-4 käsitsemise kohta. Lisaks Tartu ringkonna liikmetele osalesid relvaõppel ka naiskodukaitsjad Valga ja Põlva ringkondadest. Õppe viis läbi nooremleitnant Andres Sarits Tapa Väljaõppekeskusest.

Tartus õpiti käsitsema automaati AK-

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse