Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tallinna ringkonna avalike suhete grupi täiendõpe Tallinna ringkonna avalike suhete 24. -25. septembril toimus Tallinna ringkonna avalike suhete grupi täiendõpe. Esimest korda ei osalenud täiendõppel ainult naiskodukaitsjad, vaid ka noorkotkad ja kodutütred. Kõik, mis oli hea, kuulub rakendamisele ka järgmisel korral ning kõik, mis parandamist vääris, võtame arvesse! Kohtumisteni! Avalikud suhted Erialaõpe ← Eelmine Orienteerumise praktika ehk kuidas veeta tore laupäev Järgmine → Tallinna naiskodukaitsjad Kaitsejõudude meistrivõistlustel Tallinna ringkonna avalike suhete grupi täiendõpe Tallinna ringkonna avalike suhete grupi täiendõpe

Tallinna ringkonna avalike suhete grupi täiendõpe

Elisa Sammelselg 4. nov. 2011

24.-25. septembril toimus Tallinna ringkonna avalike suhete grupi täiendõpe. Esimest korda ei osalenud täiendõppel ainult naiskodukaitsjad, vaid ka noorkotkad ja kodutütred.

Õppepäevade jooksul saime teadmisi fotograafia alalt - mis on üldised reeglid, mida järgides saab hea pildi. Samuti saime teada, mis asjad need ISO, säri ja ava lõpuks ikkagi on ning kuidas neid paremate piltide saamiseks kasutada saab. Pärast kõikide reeglite ära kuulamist jäi kõlama neist viimane - kõik reeglid on mõeldud rikkumiseks.


Fototunnile lisandus ka praktika, kus kõik osalejad said oma kaamerat lähemalt tundma õppida ja nii toas kui väljas erineva valgusega pildistamist katsetada.

Tallinna ringkonna avalike suhete grupi täiendõpe
Naiskodukaitsjad fotomaailmaga tutvumas. (foto: Elisa Sammelselg)

Noorkotkastele ja kodutütardele tutvustas Jaanika Palm meediaplaani olemust, misjärel said noored kohe oma teadmisi ka reaalse meediaplaani koostamisel rakendada. Iga rühma juurde istus üks kogenud naiskodukaitsja, kes hiljem kommenteerisid, et noortel on suurepärased ideed, mis lennukat teostust ootavad. Loodetavasti suudavad nad õppepäevadel omandatut kasutades kõik need unistused ellu viia.

Tallinna ringkonna avalike suhete grupi täiendõpe
Noorkotkaste töögrupp (foto: Elisa Sammelselg)
Tallinna ringkonna avalike suhete grupi täiendõpe
Kodutütarde töögrupp (foto: Elisa Sammelselg)

Seejärel jagas Kersti Kleesmann Pärnu Konverentsidest meiega oma teadmisi projektijuhtimise alal, mida edukalt saab kasutada nii võitluskaaslastega üritusi korraldades kui ka kolleegidega tööl ja klassikaaslastega koolis ühiseid projekte tehes. Päeva lõpus meenutati õigekirja reegleid ja räägiti kõige tihedamini ette tulnud vigu.


Need kaks päeva andsid nii noortele kui naiskodukaitsjatele peale uute teadmiste juurde kogemust ning julgust üksteisega koostööd teha. Kõik, mis oli hea, kuulub rakendamisele ka järgmisel korral ning kõik, mis parandamist vääris, võtame arvesse! Kohtumisteni!

FastLion CMS

Tallinna ringkonna avalike suhete

Tallinna ringkonna avalike suhete

Õppepäevade jooksul saime teadmisi fotograafia alalt - mis on üldised reeglid, mida järgides saab hea pildi Samuti saime teada, mis asjad need ISO, säri ja ava lõpuks ikkagi on ning kuidas neid paremate piltide saamiseks kasutada saab 24.-25. septembril toimus Tallinna ringkonna avalike suhete grupi täiendõpe. Esimest korda ei osalenud täiendõppel ainult naiskodukaitsjad, vaid ka noorkotkad ja kodutütred.

Tallinna ringkonna avalike suhete grupi täiendõpe

Tallinna ringkonna avalike suhete grupi täiendõpe
www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse