Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Stardib viies Naiskodukaitse fotokonkurss Stardib viies Naiskodukaitse fotokonkurss Jüripäeval, 23. aprillil saab avapaugu Naiskodukaitse fotokonkurss „Eestimaa elab“, mis on järjekorras juba viies. Sellel aastal ootame kahe kuu jooksul pilte elust Eestimaal. Millisena näete Teie, eestlased oma kodumaad ja siinset rahvast? Milliseid põnevaid paiku olete külastanud ja milliste huvitavate inimestega kohtunud? ← Eelmine Naiskodukaitse esimene ajalooseminar Järgmine → Konverents, mis tõestas, et jaoskond ongi Naiskodukaitse Stardib viies Naiskodukaitse fotokonkurss

Stardib viies Naiskodukaitse fotokonkurss

Ave Proos 19. aprillil 2013

Jüripäeval, 23. aprillil saab avapaugu Naiskodukaitse fotokonkurss „Eestimaa elab“, mis on järjekorras juba viies. Sellel aastal ootame kahe kuu jooksul pilte elust Eestimaal. Millisena näete Teie, eestlased oma kodumaad ja siinset rahvast? Milliseid põnevaid paiku olete külastanud ja milliste huvitavate inimestega kohtunud?

Stardib viies Naiskodukaitse fotokonkurss

Ootame Teie kõigi pilte Jüripäevast Jaanipäevani ehk 23. aprillist kuni 24. juunini. Pildid palume saata aadressile naiskodukaitse.konkurss(ät)gmail.com. Lisainfot fotokonkursi tingimuste, auhindade ja muu kohta leiate konkurss.naiskodukaitse.ee .

 

Igal aastal on ¾ürii muuhulgas välja valinud parima Naiskodukaitse teemalise pildi, nii ka seekord. Väikese uuendusena valitakse esmakordselt  ka parim Kodutütarde tegevust kajastav foto. Kuna Eestimaa elab nii metsade ja põldude vahel kui ka 9-korruselistes kivimajades, siis hinnatakse eraldi parimat maaelu ja parimat linnaelu jäädvustavat pilti.

 

Nagu alati, ootavad ka seekord võitjaid põnevad auhinnad. Peale erinevates kategooriates parimate tunnustamise, on plaanis välja anda mitmeid esialgu üllatuseks jäävaid eripreemiaid.

 

®üriiliikmete hulka kuuluvad sellel aastal teenekad fotograafid Hiiu- ja Läänemaalt, peale nende tunnustatud loodusfotograaf Remo Savisaar, Kaitseväe Teavituskeskuse ülem kapten Hannes Võrno, Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming, Kodutütarde peavanem Angelika Naris, Lääne ringkonna esinaine Mare Laide ning Lääne ja Hiiu maavanemad.

 

Fotokonkursi idee sai alguse 2009. aastal Tallinna ringkonnast, kes seda esimesel kahel aastal ka korraldas. Seejärel said käe valgeks Jõgeva ja Rapla ringkonnad. 2013. aastal veab fotokonkursi projekti Naiskodukaitse Lääne ringkond. 

FastLion CMS

Stardib viies Naiskodukaitse fotokonkurss

Stardib viies Naiskodukaitse fotokonkurss

Ootame Teie kõigi pilte Jüripäevast Jaanipäevani ehk 23 aprillist kuni 24 Jüripäeval, 23. aprillil saab avapaugu Naiskodukaitse fotokonkurss „Eestimaa elab“, mis on järjekorras juba viies. Sellel aastal ootame kahe kuu jooksul pilte elust Eestimaal. Millisena näete Teie, eestlased oma kodumaad ja siinset rahvast? Milliseid põnevaid paiku olete külastanud ja milliste huvitavate inimestega kohtunud?

Stardib viies Naiskodukaitse fotokonkurss

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse