Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sokikampaania sai piduliku punkti Sokikampaania sai piduliku punkti Orissaare jaoskonna sokikampaania eestvedajad kutsusid jaanuari alguses kokku oma põhilised abistajad, et üheskoos tähistada pidulikult taaskord õnnelikult läinud sokikampaaniat ning teha plaane uueks aastaks. Koostöö Käsitöö ← Eelmine Ringkonna sünnipäeval kuulutati välja aasta naiskodukaitsja ja jagati uusi teenetemärke Järgmine → Evakuatsiooniõppus Saaremaal - kahemeetriseid laineid ei tulnud, aga tähelepanekuid, ääremärkusi ning küsimärke kogunes mitmeid Sokikampaania sai piduliku punkti

Sokikampaania sai piduliku punkti

Evely Aavik, Saaremaa rk 22. jaan. 2023

Orissaare jaoskonna sokikampaania eestvedajad kutsusid jaanuari alguses kokku oma põhilised abistajad, et üheskoos tähistada pidulikult taaskord õnnelikult läinud sokikampaaniat ning teha plaane uueks aastaks.

Sokikampaania sai piduliku punkti
Unenöpsi tõmbamine. Pilt: Anneli Pitk

Aitäh, et te ikka olemas olete,” ütles Anneli Pitk, lisades, et tal on hea meel, et jätkub kudujaid, abistajaid ning taas sai üheskoos tehtud ajateenijatele palju rõõmu.

 

Oli ikka mõnus minna mööda küünaldega kaunistatud treppe, kus imelised aroomid üllatasid. Anneli ja Ülle olid valmistanud maitsva õhtusöögi ning oli ka pisike üllatus. Enne maitsvate roogade kallale asumist tuli läbi lugeda Peakoka soovitus. Seal oli täpselt kirjas, et pakutav tervisejook teeb seest soojaks ja soojendab veel soojemat südant. Pearoaks pakuti ahjus uinunud siga koos küüslaugu, rosmariini ja tšilliga. Lisandiks olid kodutalu keedukartul, juurikad peekonikrõpsuga ning lillkapsas juustukastmes. Ei puudunud ka dessert ja lauale toodi kamaplahvatus pohlamoosi ning piparkoogitolmuga. Oli tõesti maitsev.

Õhtu lõpetuseks kohv ja meenutused ning panime paika ka järgmise aasta plaani – kampaania jätkub.

Sokikampaania sai piduliku punkti
Unenöps on kadakast isetehtud nööp, mida saab keerutada, kui uni peale ei tule. Pilt: Anneli Pitk

Kui vaikselt olid peas juba kojuminekuplaanid, siis Ülle ja Anneli suutsid veel üllatada, sest igale osalejale oli väike üllatus. Kuna jaanuari alguses olid kõik punase kuuega mehed, nii jõuluvanad kui ka päkapikud, juba puhkama läinud, siis tuli kingituse kättesaamiseks valida nöör, mida tõmmates just enda oma kätte said. Seal oli unenöps. Selline kadakast isetehtud nööp, mida saab keerutada, kui uni peale ei tule. Kaasas ka soovitussõnad, et Nöps tuleb panna padja alla ning kui unepuudus vaevab, siis vaikselt pihku libistada ja hellalt keerutada. Seejärel tuleb uni hea. Tõesti tuli. Kõik sokikampaania eestvedajad, nende abilised ning loomulikult ka kõik kudujad puhkavad end ilusti järgmiseks hooajaks välja.

FastLion CMS

Sokikampaania sai piduliku punkti

Sokikampaania sai piduliku punkti

Unenöpsi tõmbamine Pilt: Anneli Pitk “ Aitäh, et te ikka olemas olete,” ütles Anneli Pitk, lisades, et tal on hea meel, et jätkub kudujaid, abistajaid ning taas sai üheskoos tehtud ajateenijatele palju rõõmu Orissaare jaoskonna sokikampaania eestvedajad kutsusid jaanuari alguses kokku oma põhilised abistajad, et üheskoos tähistada pidulikult taaskord õnnelikult läinud sokikampaaniat ning teha plaane uueks aastaks.

Sokikampaania sai piduliku punkti

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse