Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sõdurioskuste BVÕ Harjus Sõdurioskuste BVÕ Harjus 30. 04 - 01. 05 nädalavahetusel kogunesid Harju ja Rapla ringkonna 17 tublit naist Männikul sõdurioskuste baasväljaõppeks. Et korisev kõht õppimist ei segaks, toitlustati meid terve nädalavahetuse jooksul maitsvate einetega – mine või retsepti küsima! Lõppakordiks saime grupiti metsas orienteeruda ning vahepeatustes teadmiste testimisel veenduda, et jah! Meiega võib luurele minna küll! foto: Liisi Kirch foto: Liisi Kirch ← Eelmine Jüriöö jalutuskäik Keilas Järgmine → Harjus õppisid naised toitlustamist Sõdurioskuste BVÕ Harjus

Sõdurioskuste BVÕ Harjus

Liisi Kirch

30.04 - 01.05 nädalavahetusel kogunesid Harju ja Rapla ringkonna 17 tublit naist Männikul sõdurioskuste baasväljaõppeks.

Kogenud juhendajate (siinkohal veelkord suur aitäh!) pilgu all hoidis nii mõnigi esimest korda käes relva, tutvust sai teha kaardi, kompassi ning sidepidamisvahenditega. Kiirele teooriaosale järgnesid kohe ka praktilised ülesanded, mille omandamiseks on meestel kaitseväes aega 2,5 kuud – meie saime selle kõik selgeks 1,5 päevaga.

 

Et korisev kõht õppimist ei segaks, toitlustati meid terve nädalavahetuse jooksul maitsvate einetega – mine või retsepti küsima! Lõppakordiks saime grupiti metsas orienteeruda ning vahepeatustes teadmiste testimisel veenduda, et jah! Meiega võib luurele minna küll!

Sõdurioskuste BVÕ Harjus
foto: Liisi Kirch
Sõdurioskuste BVÕ Harjus
foto: Liisi Kirch

FastLion CMS

Sõdurioskuste BVÕ Harjus

Sõdurioskuste BVÕ Harjus

Kogenud juhendajate (siinkohal veelkord suur aitäh!) pilgu all hoidis nii mõnigi esimest korda käes relva, tutvust sai teha kaardi, kompassi ning sidepidamisvahenditega Kiirele teooriaosale järgnesid kohe ka praktilised ülesanded, mille omandamiseks on meestel kaitseväes aega 2,5 kuud – meie saime selle kõik selgeks 1,5 päevaga 30.04 - 01.05 nädalavahetusel kogunesid Harju ja Rapla ringkonna 17 tublit naist Männikul sõdurioskuste baasväljaõppeks.

Sõdurioskuste BVÕ Harjus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse