Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sinilillejooksul Kopenhaagenis Sinilillejooksul Kopenhaagenis Heategevuslik Sinilillejooks Eesti kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide toetuseks toimus 2019. aastal Pärnus, Narvas, Tartus, Tallinnas; veteranide auks joosti ka Brüsselis, Kopenhaagenis ja Washingtonis. Rahvusvaheline Sinilillekampaania ← Eelmine Ühe loo kirjutamine peaks mahtuma ühe tassi kohvi sisse ehk kuidas kulges Harju ringkonna avalike suhete grupi üldkoosolek Järgmine → Reis minevikuradadele Sinilillejooksul Kopenhaagenis

Sinilillejooksul Kopenhaagenis

Diana Mihkelsoo 6. mail 2019

Heategevuslik Sinilillejooks Eesti kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide toetuseks toimus 2019.aastal Pärnus, Narvas, Tartus, Tallinnas; veteranide auks joosti ka Brüsselis, Kopenhaagenis ja Washingtonis.

Sinilillejooksul Kopenhaagenis
Foto: Sebastian Søby

Kopenhaagenis toimus Sinilillejooks teist aastat, korraldajateks Eesti saatkonna töötajad Taanis.  

Päikseline ilm pühapäeval, 28.aprillil oli jooksmiseks lausa loodud. Stardipaika kaunistasid Eesti Vabariik 100 kirjadega lipud.  Jooksu eel valitses pidulik ja rõõmus meeleolu.

 

Tervituskõne pidas ning stardimärguande andis Eesti Suursaadik Taanis Märt Volmer.  

 

Distants kulges Põhja-Euroopa ühe paremini säilinud kindluse Kastelleti vallidel, kust sai kogu jooksu kestel nautida  suurepäraseid vaateid. Ühe ringi pikkuseks oli 1,7 kilomeetrit, vastavalt soovile võis läbida kas ühe või kaks ringi. Võimalus oli teha ka üldfüüsilist testi (kätekõverdused, selililamangust istessetõusud ja 3,4 km jooks).

 

Lõpetajaid ootas diplom ning auhinnad Eesti tootjatelt.

 

Korraldajad rõõmustasid jooksjate rohkuse üle ning julgustasid kõiki järgmised 365 päeva trenni tegema, et 2020. aasta kevadel uuesti Sinilillejooksule tulla.

Järgmine →
Reis minevikuradadele

FastLion CMS

Sinilillejooksul Kopenhaagenis

Sinilillejooksul Kopenhaagenis

Foto: Sebastian Søby Kopenhaagenis toimus Sinilillejooks teist aastat, korraldajateks Eesti saatkonna töötajad Taanis Päikseline ilm pühapäeval, 28 Heategevuslik Sinilillejooks Eesti kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide toetuseks toimus 2019.aastal Pärnus, Narvas, Tartus, Tallinnas; veteranide auks joosti ka Brüsselis, Kopenhaagenis ja Washingtonis.

Sinilillejooksul Kopenhaagenis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse