Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Side- ja staabi erialavõistlus Raplamaal Side- ja staabi erialavõistlus 22. -23. septembril toimus Raplamaal Kuimetsas järjekordne side- ja staabi erialavõistlus. ← Eelmine Sõdurielu tutvustav õppus Soomes Järgmine → Avati Naiskodukaitse Alutaguse ringkonna fotonäitus Side- ja staabi erialavõistlus Raplamaal

Side- ja staabi erialavõistlus Raplamaal

Laine Tops 24. sept. 2017

22.-23. septembril toimus Raplamaal Kuimetsas järjekordne side- ja staabi erialavõistlus.

Side- ja staabi erialavõistlus Raplamaal

Ettevalmistuseks aega nappis. Saime ainult loota juba varem omandatud kogemustele.

Esimene ülesanne oli lasketiirus, mille tulemustega võisime rahule jääda. Edasi siirdusime Kuimetsa spordihoonesse, kus toimus võistluste avamine.

Järgmiseks ülesandeks oli kaardil õigete osade otsimine ning kiletamine, millega saime samuti hakkama.

Hommikul kell kuus suundusime võistlusrajale ja nagu juba tavaks – esimesse punkti minek algas meil seiklustega. Nimelt jõudsime sinna ringiga läbides enne mitu järgmist punkti. Esimeseks ülesandeks oli ette lugeda tekst ja kõik see meelde jätta. Pidime seda peast edasi andma kuni viimase liikmeni, kes kuuldu kirja pani, kusjuures teistel liikmetel olid seni kõrvaklapid peas ning täiendada ei saanud. Ülesanne oli lõbus ja hoidis tuju üleval terve päeva.

Edasi siirdusime tingmärke ära arvama ja kooditabelit kasutama. Ületasime jõge ning saime vihjed järgmiseks ülesandeks. Ronisime mitmeid kordi autokasti, kus pidime erinevaid ülesandeid sooritama. Samuti tuli lahendada muusika taustal morset.

Veel tuli roomata koopas ja edastada teadet mõned korrad. Saime korduvalt ka telefonekokku panna ja lahti võtta. Kokkuvõttes saime viieteistkümne võistkonna seas kümnenda koha.

Õppisime palju uut ning saime juurde kogemusi. Aitäh võistluskaaslastele toreda päeva ja meie esindajale Kaja Kreismanile abi eest..

Kaaslastele on mul kodeeritud sõnum - ega eesel pole sebra!

Side- ja staabi erialavõistlus Raplamaal
Foto: Naiskodukaitse arhiivist. Õnnelikult fini¹is - Laine Tops, Aivi Paavo, Anny Lusbo ja Kairit Tops.

FastLion CMS

Side- ja staabi erialavõistlus

Side- ja staabi erialavõistlus

Ettevalmistuseks aega nappis Saime ainult loota juba varem omandatud kogemustele 22.-23. septembril toimus Raplamaal Kuimetsas järjekordne side- ja staabi erialavõistlus.

Side- ja staabi erialavõistlus Raplamaal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse