Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sakala malev tunnustas aasta naiskodukaitsjat Sakala malev tunnustas aasta Alates käesolevast aastast annab Sakala malev välja tiitlit "Sakala maleva aasta kaitseliitlane" ja "Sakala maleva aasta naiskodukaitsja". Tiitli eesmärk on üks kord aastas väärtustada ning avaldada avalikku tunnustust isikule, kes oma tegevusega kaitseliitlasena/naiskodukaitsjana on eelnenud aasta jooksul silma paistnud. Tiitliga kaasneb personaliseeritud maleva kilp ning tunnistus. Sakala maleva aasta naiskodukaitsja pr Ele Lehes ← Eelmine Tallinna naised lasid võidu liugu Järgmine → Naiskodukaitse Võrumaa ringkond taasasutas Vastseliina jaoskonna Sakala malev tunnustas aasta naiskodukaitsjat

Sakala malev tunnustas aasta naiskodukaitsjat

L. Lahtmaa 25. veebr. 2010

Alates käesolevast aastast annab Sakala malev välja tiitlit "Sakala maleva aasta kaitseliitlane" ja "Sakala maleva aasta naiskodukaitsja". Tiitli eesmärk on üks kord aastas väärtustada ning avaldada avalikku tunnustust isikule, kes oma tegevusega kaitseliitlasena/naiskodukaitsjana on eelnenud aasta jooksul silma paistnud. Tiitliga kaasneb personaliseeritud maleva kilp ning tunnistus.

Vabariigi aastapäeva puhul 23. veebruaril Ugala teatris Viljandi maavanema, omavalitsuste liidu esimehe ja Kaitseliidu Sakala maleva pealiku korraldatud pidulikule vastuvõtule oli kutsutud üle 300 inimese, kes on Viljandimaal mõnel olulisel ametikohal või pälvinud töö eest riikliku tunnustuse. Naiskodukaitse Sakala ringkonnast osales üritusel kümmekond tegevliiget.
KL Sakala maleva pealik kolonelleitnant Anto Kergand andis aasta naiskodukaitsja preemia meie ringkonna naiskodukaitsjale Ele Lehesele.
Ele on olnud Naiskodukaitse liige alates 2007. aastast, olnud tegus nii
toitlustamisel, koormusmatkadel käimisel, spordivõistlustel osalemisel,
ürituste korraldamisel kui ka Kaitseliidu üritustel osalemisel. 2009. aastast alates on ta Sakala ringkonna Viljandi jaoskonna esinaine.
Sakala malev tunnustas aasta naiskodukaitsjat
Sakala maleva aasta naiskodukaitsja pr Ele Lehes

FastLion CMS

Sakala malev tunnustas aasta

Sakala malev tunnustas aasta

Vabariigi aastapäeva puhul 23 veebruaril Ugala teatris Viljandi maavanema, omavalitsuste liidu esimehe ja Kaitseliidu Sakala maleva pealiku korraldatud pidulikule vastuvõtule oli kutsutud üle 300 inimese, kes on Viljandimaal mõnel olulisel ametikohal või pälvinud töö eest riikliku tunnustuse Alates käesolevast aastast annab Sakala malev välja tiitlit "Sakala maleva aasta kaitseliitlane" ja "Sakala maleva aasta naiskodukaitsja". Tiitli eesmärk on üks kord aastas väärtustada ning avaldada avalikku tunnustust isikule, kes oma tegevusega kaitseliitlasena/naiskodukaitsjana on eelnenud aasta jooksul silma paistnud. Tiitliga kaasneb personaliseeritud maleva kilp ning tunnistus.

Sakala malev tunnustas aasta naiskodukaitsjat

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse