Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saaremaa ringkond korraldab kriisiabi alase õppepäeva Saaremaa ringkond korraldab kriisiabi Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna juhatuse korraldusel ja eestvõtmisel toimuvad iga-aastased ringkonna vabatahtlikke juhtide õppepäevad. Sel aastal leiavad need aset detsembri esimesel nädalavahetusel Leisis, Oitmel. Ellen Kask, Saaremaa ringkonna esinaine ← Eelmine Naiskodukaitse ringkondade esinaiste aastalõpukohtumine Järgmine → Naiskodukaitse Harju ringkonna sideväljaõpe Saaremaa ringkond korraldab kriisiabi alase õppepäeva

Saaremaa ringkond korraldab kriisiabi alase õppepäeva

1. dets. 2005

Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna juhatuse korraldusel ja eestvõtmisel toimuvad iga-aastased ringkonna vabatahtlikke juhtide õppepäevad. Sel aastal leiavad need aset detsembri esimesel nädalavahetusel Leisis, Oitmel.

Päevakorras on kriisiabi korraldusliku poolega seonduvad küsimused nii Saare Maakonna kui ka valla tasandil. Ettekannetega esinevad abimaavanem hr. Lulla ja Pihtla valla kriisikomisjoni esimees hr. Sääsk. Kavas on ka ettekanne tsiviil- ja militaarüksuste koostöövõimalustest. Samuti tuleb juttu värbamiskogemustest Taanis.

Ellen Kask, Saaremaa ringkonna esinaine
Saaremaa ringkond korraldab kriisiabi alase õppepäeva

FastLion CMS

Saaremaa ringkond korraldab kriisiabi

Saaremaa ringkond korraldab kriisiabi

Päevakorras on kriisiabi korraldusliku poolega seonduvad küsimused nii Saare Maakonna kui ka valla tasandil Ettekannetega esinevad abimaavanem hr Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna juhatuse korraldusel ja eestvõtmisel toimuvad iga-aastased ringkonna vabatahtlikke juhtide õppepäevad. Sel aastal leiavad need aset detsembri esimesel nädalavahetusel Leisis, Oitmel.

Saaremaa ringkond korraldab kriisiabi alase õppepäeva

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse