Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saaremaa naiskodukaitsjad andsid Saaremaa vähiühingule üle 620 eurot Saaremaa naiskodukaitsjad andsid Saaremaa 29. detsembril andsid Saaremaa naiskodukaitsjad MTÜ Saaremaa Vähiühingule üle Kaitseliidu Saaremaa maleva aastalõpupeol oksjoniga kogutud raha – 620 eurot. Raha plaanitakse kasutada näiteks ennetustööks ja parukate soetamiseks. Suured tänusõnad igaühele, kes heategevuseks raha annetasid. See on suur summa ning seda rõõmu on raske sõnadesse panna. Aitasime neid, kes vabatahtlikena aitavad abivajajaid! Kui soovid ühingu tegevust toetada, võid oma toetuse kanda siia: EE652200221052227173 Swedbank, MTÜ Saaremaa Vähiühing Foto: Sigrid Osa (Meie Maa) Heategevus Koostöö Käsitöö ← Eelmine 150 sokipaari jõudsid Saaremaalt pärit ajateenijateni Järgmine → Aire Kurs: Olen oma elus teinud otsuse positiivselt elada ning mitte muutuda kodutööde ja elu orjaks Saaremaa naiskodukaitsjad andsid Saaremaa vähiühingule üle 620 eurot

Saaremaa naiskodukaitsjad andsid Saaremaa vähiühingule üle 620 eurot

Evely Aavik ja Eve Tuisk, Saaremaa rk 30. dets. 2017

29. detsembril andsid Saaremaa naiskodukaitsjad MTÜ Saaremaa Vähiühingule üle Kaitseliidu Saaremaa maleva aastalõpupeol oksjoniga kogutud raha – 620 eurot. Raha plaanitakse kasutada näiteks ennetustööks ja parukate soetamiseks. Suured tänusõnad igaühele, kes heategevuseks raha annetasid. See on suur summa ning seda rõõmu on raske sõnadesse panna. Aitasime neid, kes vabatahtlikena aitavad abivajajaid!

Saaremaa naiskodukaitsjad andsid Saaremaa vähiühingule üle 620 eurot
Foto: Kadri Paomees

 

Oksjoni korraldamisel olid abiks Pihtla, Leisi, Orissaare ning Kuressaare esimese jaoskonna naised. Kõik müüdavad esemed olid naiskodukaitsjate endi tehtud käsitöö ja samuti oli kaks eset kaitseliitlastelt, sepistatud küünlajalg ja puidust nn lüpsipink, mis oli oma kujunduselt täiesti ainulaadne. Kõige kallimalt müüdi oksjonil Eesti-teemaline lapitekk, mille tegemist vedas naiskodukaitsja Anni Murd. Suur tänukummardus kõigile, kes kätel käia lasid ja oksjoni jaoks asju meisterdasid.

 

On igati tähelepanuväärne, et raha üleandmine toimus juhuse tahtel just armsa Rita Loeli, meie pikaaegse esinaise ja aastalõpu heategevuskampaania idee autori sünniaastapäeval. Läks ju temagi meie hulgast just selle raske haiguse tagajärjel.

 

Kes soovib vähiühingu tegemistega rohkem kursis olla, siis nende Facebooki lehe leiate siit.

Kui soovid ühingu tegevust toetada, võid oma toetuse kanda siia: EE652200221052227173 Swedbank, MTÜ Saaremaa Vähiühing

Saaremaa naiskodukaitsjad andsid Saaremaa vähiühingule üle 620 eurot
Foto: Sigrid Osa (Meie Maa)

FastLion CMS

Saaremaa naiskodukaitsjad andsid Saaremaa

Saaremaa naiskodukaitsjad andsid Saaremaa

Foto: Kadri Paomees Oksjoni korraldamisel olid abiks Pihtla, Leisi, Orissaare ning Kuressaare esimese jaoskonna naised Kõik müüdavad esemed olid naiskodukaitsjate endi tehtud käsitöö ja samuti oli kaks eset kaitseliitlastelt, sepistatud küünlajalg ja puidust nn lüpsipink, mis oli oma kujunduselt täiesti ainulaadne 29. detsembril andsid Saaremaa naiskodukaitsjad MTÜ Saaremaa Vähiühingule üle Kaitseliidu Saaremaa maleva aastalõpupeol oksjoniga kogutud raha – 620 eurot. Raha plaanitakse kasutada näiteks ennetustööks ja parukate soetamiseks. Suured tänusõnad igaühele, kes heategevuseks raha annetasid. See on suur summa ning seda rõõmu on raske sõnadesse panna. Aitasime neid, kes vabatahtlikena aitavad abivajajaid!

Saaremaa naiskodukaitsjad andsid Saaremaa vähiühingule üle 620 eurot

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse