Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saare maakonna aasta ema 2009 on emakeele õpetaja Marit Tarkin Saare maakonna aasta ema Naiskodukaitse Saaremaa ringkond kuulutas emadepäeva eel, 8. mail Kuressaare linnuse kapiitlisaalis välja tänavuse Saare maakonna aasta ema, kelleks on Kuressaare gümnaasiumi emakeele õpetaja, kolme tütre ema Marit Tarkin Saare maakonna aasta ema 2009 pr Marit Tarkin ← Eelmine Naiskodukaitse koormusmatka võitis Võrumaa ringkond Järgmine → Viru malev korraldas muinsuskaitsekuu raames Pitka maakodus heakorratalgud Saare maakonna aasta ema 2009 on emakeele õpetaja Marit Tarkin

Saare maakonna aasta ema 2009 on emakeele õpetaja Marit Tarkin

Rita Loel 11. mail 2009

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond kuulutas emadepäeva eel, 8. mail Kuressaare linnuse kapiitlisaalis välja tänavuse Saare maakonna aasta ema, kelleks on Kuressaare gümnaasiumi emakeele õpetaja, kolme tütre ema Marit Tarkin

Aasta ema tunnuskirja, millele on alla kirjutanud nii NKK Saaremaa ringkonna esinaine Rita Loel kui ka Saare maavanem Toomas Kasemaa, andsid koos kodutütarde ja naiskodukaitsjate ühistööna valminud lapitekiga üle maavanem, ringkonna esinaine ja UNICEF-i Eesti rahvuskomitee president Elle Kull. 

Õnnitlusi ja tervitusi jagus tänavusele aasta emale kuhjaga – neid tõid keskkonnaminister Jaanus Tamkivi, riigikogu liikmed Kalle Laanet, Indrek Saar ja Kaia Iva. Viimane tõi Marit Tarkinile ka kingituse – hõbesõle – riigikogu esimehelt Ene Ergmalt. Ene Ergma saatis oma tervituse ka Saaremaa naiskodukaitsjatele ning Saare maakonna aasta ema valimiste patroonile Dagmar Mattiisenile.

Kingituste ja tervitustega olid kohal Kuressaare linnapea Urve Tiidus, abilinnapea Juhan Nemvalts, Kuressaare gümnaasiumi direktor ja linnavolikogu esimees Toomas Takkis, Aasta ema 2008 Liili Ader ja Aasta isa 2008 Andres Sarjas. Lisaks tõi aasta ema perele vabapääsmed Linnateatri etendusele teatri direktor Piret Rauk, priipääsme suvisele "maailma kõige lihtsamale peole" OÜ Tooberfest esindaja Andrus Kandima ning ajalehe Oma Saar aastatellimuse lehe peatoimetaja Tiina Luks.

Loomulikult olid õnnitlejaterivis Kaitseliidu Saaremaa maleva pealik major Toomas Luik ning juba traditsiooniliselt Saaremaal tegutsevate erakondade esindajad. Kohal olid nii Isamaa- ja Res Publica Liit, erakond Rohelised ja Sotsiaaldemokraadid, Keskerakond ja Rahvaliit ning Reformierakond. Viimane näitab ringkonna esinaise sõnul seda, et perekond ja aasta ema väärtustamine on ülimad kõigist erakondlikest kemplemistest.
Aasta ema tänuürituse Kuressaare linnuse kapiitlisaalis mängisid pidulikumaks Kuressaare muusikakooli väikesed viiuldajad Laine Sepa keelpilliklassist.

Saaremaa naiskodukaitsjad valisid maakonna aasta ema kolmandat korda. Seekord tehti seda "maavanema järelevalve all", see tähendab, et aasta ema aitas ringkonna juhatusel 13 kandidaadi seast välja valida maavalitsus. Sügisel, enne isadepäeva, saab Saaremaa aga ka kolmanda aasta isa. Ka see ettevõtmine on saare naiskodukaitsjate kanda.
Saare maakonna aasta ema 2009 on emakeele õpetaja Marit Tarkin
Saare maakonna aasta ema 2009 pr Marit Tarkin

FastLion CMS

Saare maakonna aasta ema

Saare maakonna aasta ema

Aasta ema tunnuskirja, millele on alla kirjutanud nii NKK Saaremaa ringkonna esinaine Rita Loel kui ka Saare maavanem Toomas Kasemaa, andsid koos kodutütarde ja naiskodukaitsjate ühistööna valminud lapitekiga üle maavanem, ringkonna esinaine ja UNICEF-i Eesti rahvuskomitee president Elle Kull Õnnitlusi ja tervitusi jagus tänavusele aasta emale kuhjaga – neid tõid keskkonnaminister Jaanus Tamkivi, riigikogu liikmed Kalle Laanet, Indrek Saar ja Kaia Iva Naiskodukaitse Saaremaa ringkond kuulutas emadepäeva eel, 8. mail Kuressaare linnuse kapiitlisaalis välja tänavuse Saare maakonna aasta ema, kelleks on Kuressaare gümnaasiumi emakeele õpetaja, kolme tütre ema Marit Tarkin

Saare maakonna aasta ema 2009 on emakeele õpetaja Marit Tarkin

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse