Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saame tuttavaks - Anu Tolsa Saame tuttavaks - Anu Just nüüd on sobiv aeg saada tuttavaks järgmise Harju ringkonna tegusa naiskodukaitsjaga. Anu Tolsa on Rae jaoskonna esinaine, ringkonna toitlustusgrupi juht ja toitlustusinstruktor. Ja Anu on ka 2016. aasta naiskodukaitsja tiitli nominent. Avalikud suhted Toitlustamine ← Eelmine Saame tuttavaks - Teele Raja Järgmine → Uuskasutuspäevale! Saame tuttavaks - Anu Tolsa

Saame tuttavaks - Anu Tolsa

10. jaan. 2017

Just nüüd on sobiv aeg saada tuttavaks järgmise Harju ringkonna tegusa naiskodukaitsjaga. Anu Tolsa on Rae jaoskonna esinaine, ringkonna toitlustusgrupi juht ja toitlustusinstruktor. Ja Anu on ka 2016. aasta naiskodukaitsja tiitli nominent.

Saame tuttavaks - Anu Tolsa
Anu Tolsa
Saame tuttavaks - Anu Tolsa
Anu ja tema imeline kreembrülee

Anu liitus Naiskodukaitsega 2013 aasta sügisel. Tema enda sõnul innustas teda liituma huvi vabatahtliku tegevuse vastu ning võimalused kokkupuuteks erinevate erialadega ja isiklikuks arenguks. Lisaks tundus Naiskodukaitses olev seltskond väga vahva.

 

Baasväljaõppe läbis Anu poole aastaga ning koheselt siirdus ta välikoka kursusele. 2015. aasta kevadel oli ta endalegi üllatuseks suurõppuse peakokk, kus tuli metsatingimustes toitlustada 250 inimest. Lisaks enese erialasele täiendamisele on ta läbinud ka instruktorikursuse Kaitseliidu koolis. Täna on Anu  Harju ringkonna toitlustusgrupi pühendunud juht, naiskodukaitsjate ja kaitseliitlaste seas ei ole inimest, kes teda ei teaks. Anu organiseerimise, juhendamise, abi või kohaloluta ei toimu Harju ringkonnas ja malevas peaaegu ühtegi üritust, kus on vaja toitu valmistada. Anu on kokana väga hinnatud, sest tema teadmisi ja oskusi toidu valmistamise alal täiendab alati toidu sisse pandud suur armastus.

 

Olles pühendunud toitlustamise erialale, sai Anust ka oma teadmiste edasiandja. Ta viib läbi baasväljaõppe toitlustamise moodulit. Tema innustavatest ja alati viimse detailini hästi korraldatud koolitustest on osa saanud Harju, Rapla ja Järva naised.

 

Anu on hinnatud kaaslane ka arendustegevuses. Ta jagab heameelega oma aega ja kogemusi välikoka eriala arendamises, samuti osaleb ta toitlustusinstruktori kursuse arendamise töögrupis. Seeläbi saavad tema teadmistest osa kogu Eesti välikokad.

 

Kui 2015. aasta jaanuaris taasasutati Harju ringkonna Rae jaoskond, oli just Anu see, kes oli valmis selle eestvedamise enda peale võtma. Tänaseks on Rae jaoskond hästi toimiv ja sellest on välja kasvanud mitmeid motiveeritud tegijaid. Rae jaoskonna naiste sõnul teeb Anu oma tööd südamega. Ta on heatujuline, konkreetne, hooliv ja hoolitsev, täidab lubadusi, tal on head juhiomadused. Anu jagab heameelega oma seisukohti ning alati ka vastutab nende eest.

Järgmine →
Uuskasutuspäevale!

FastLion CMS

Saame tuttavaks - Anu

Saame tuttavaks - Anu

Anu Tolsa Anu ja tema imeline kreembrülee Anu liitus Naiskodukaitsega 2013 aasta sügisel Tema enda sõnul innustas teda liituma huvi vabatahtliku tegevuse vastu ning võimalused kokkupuuteks erinevate erialadega ja isiklikuks arenguks Just nüüd on sobiv aeg saada tuttavaks järgmise Harju ringkonna tegusa naiskodukaitsjaga. Anu Tolsa on Rae jaoskonna esinaine, ringkonna toitlustusgrupi juht ja toitlustusinstruktor. Ja Anu on ka 2016. aasta naiskodukaitsja tiitli nominent.

Saame tuttavaks - Anu Tolsa

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse