Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
SPORDITOIMKOND SPORDITOIMKOND Seega saab toimkonda panustada iga liige - kas vastab entusiastlikult üleskutsetele osaleda, tuleb korraldamisele appi või soovib hoopis oma lemmikala tutvustada SPORDITOIMKOND

SPORDITOIMKOND

 

Toimkonna juht: Maarika Aun

Naiskodukaitse Tallinna ringkonna sporditoimkonna eesmärgiks on sportlike ürituste korraldamine ja tervisliku liikumise meeldetuletamine.

 

Alates 2013. aastast korraldab ringkonna spordirakuke ringkonnasisest laskevõistlust Jane Bond. Võistluse eesmärk on pakkuda meie liikmetele veidi võistluspinge kogemust ja motiveerida rohkem harjutama. Lisaks korraldab sporditoimkond ka võistlust Xena reid. Sellelgi üritusel on nii meelelahutuslik kui sportlik vaim. Olenevalt jooksva aasta ideedest on Xena olnud nii militaarsportlik orienteerumisvõistlus erinevate kontrollpunktidega, takistusrada kui ka näiteks metsaalune jõusaal, kus lahingpaarid pidid läbima 9 erinevat jõujaama.


Sporditoimkond edastab ringkonna liikmetele infot erinevate ürituste kohta, olgu see siis mõne teise ringkonna või Kaitseliidu maleva korraldatud rännak (nt Scoutsrännak, Kuperjanovi või Pitka matk) või lihtsalt suuremad avalikud spordiüritused. Kuigi see info on veebist kõigile kättesaadav, loodame, et nende pilti toomine motiveerib rohkem osalema ja liikmete hulgas koososalemise näol rohkem tutvusi looma.

 

Läbi aastate on sporditoimkond korraldanud erinevaid sporditeemalisi lühikoolitusi või ekspromptüritusi: maleõhtud õpetajaga algtõdede selgeks saamiseks, suusatund Nõmmel, talisupluse tutvustamine Männikul ja teatevõistkonnaga osalemine Iceswim festivalil jne. Seega saab toimkonda panustada iga liige - kas vastab entusiastlikult üleskutsetele osaleda, tuleb korraldamisele appi või soovib hoopis oma lemmikala tutvustada.

FastLion CMS

SPORDITOIMKOND

SPORDITOIMKOND

Toimkonna juht: Maarika Aun es1 = 'mailto:maari'; es2 = 'ka.aun@gm&#'; es3 = 'x61;il.com'; ts1 = 'maarika.au&#x'; ts2 = '6e;@gmail.co'; ts3 = 'm'; var writetospan = ' '+ts1+ts2+ts3+' ';document getElementById('mail2751')

SPORDITOIMKOND

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse